betgram kalebet

Butik Pasta Siparişi

Tuty’s Cakes markası ile Ankara’da hizmet veren firmamızda butik pasta ve kurabiye üretimi yapmaktadır.

Butik Pasta Siparişi
Butik Pasta Siparişi Yeni Kalem

Tuty’s Cakes markası ile Ankara’da hizmet veren firmamızda butik pasta ve kurabiye üretimi yapmaktadır. En özel günleriniz yakışan en sağlıklı ve lezzetli pasta ve kurabiyeler bizlerin mutfağından çıkıyor.

Bunun için öncelikle elbette en doğal ve kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Sizlerin sağlığını ciddiye alıyoruz ve hiçbir katkı maddesi olmadan, tamamen evde hazırlanan yani ev yapımı ürünlerle sizlerin karşısına çıkıyoruz. Malzeme seçimlerimizin ardından en hijyenik alanlarda üretim yapıyoruz. Üretmiş olduğumuz her bir parça pasta ve kurabiyenin bu denli lezzetli olmasının nedeni işimizi seviyor olmamız ve özenle hazırlık yapmamızdır.

Butik pasta ankara olarak hizmet veren firmamız şimdilik Ankara dışına hizmet vermemektedir. Size özel olarak hazırladığımız tüm siparişlerimizi özenle ve güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. Hazırlıktan teslimata tüm süreçlerde göstermiş olduğumuz ilgi ve alaka bizleri en çok sevilen ve aranan butik pasta ve butik kurabiye firmalarında birisi yapıyor.

Butik Pasta Nedir?

Butik pasta fabrikasyon türü üretimi olmayan ve sadece kişilere özel olarak birer adet üretilen özel pastalardır. Butik pasta yapımı tamamen el işçiliği ile olmaktadır. Bizler Tuty’s Cakes olarak üretmiş olduğumuz tüm butik pastalarımızda katkısız ve en doğal malzemeleri tercih ediyoruz. 1 yaş doğum günlerinde veya her türlü doğum gününde, nişan ve düğün pastalarınızda, en özel tasarımlarla ve en güzel lezzetlerle sizlerle birlikteyiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat