Tecrübeli Kuaför Sinan Ergün

Çok uzun yıllardır kuaförlük mesleğini yapan ve uzun yıllardır sektörde yer alan tecrübeli kuaför Sinan Ergün, sektörde geçirdiği yılların vermiş olduğu tecrübe ile günümüzde eğitimler veriyor.

Tecrübeli Kuaför Sinan Ergün
Tecrübeli Kuaför Sinan Ergün Yeni Kalem

Çok uzun yıllardır kuaförlük mesleğini yapan ve uzun yıllardır sektörde yer alan tecrübeli kuaför Sinan Ergün, sektörde geçirdiği yılların vermiş olduğu tecrübe ile günümüzde eğitimler veriyor. Sektöre girmek isteyen ve mesleğin inceliklerini öğrenmek isteyen gençlere uygulamalı ve online olarak saç kesim teknikleri, saç türlerine göre kesim eğitimleri veren tecrübeli kuaför modern kuaförlük mesleğini gençlere öğretiyor. İstanbul’un en popüler kuaförlerinde çalışmış olan ünlü kuaför, vermiş olduğu kuaförlük eğitimi ile hem tecrübeli hem de modern kuaförlerin yetişmesine katkı sağlamış oluyor. Kuaför olmak isteyen herkes için eğitim veren Sinan Ergün, online ve uygulamalı olarak eğitimleri ikiye ayırmış, isteyene uygulamalı eğitim alma imkanı sağlamıştır.

Türkiye Yılın Kuaförü Ödülü

Sinan Ergün bu sektörde çok uzun yıllardır hizmet veren çok tecrübeli bir isimdir. Yapmış olduğu çok başaralı çalışmalar neticesinde ülkemizin en iyilerinden biri olarak Yılın Kuaförü Ödülüne layık görülmüştür. Yapmış olduğu her işte üstün başarı sağlayan bu sanatçı aynı zamanda sahip olduğu tüm bilgi ve birikimlerini meslektaşları ile ve bu alanda yeni yetişen kişilerle büyük bir zevkle paylaşmaktadır.

Sahip oluğu bilgi ve birikimleri hem online olarak hem de uygulamalı olarak vermiş olduğu eğitimlerle binlerce kişiyle paylaşmaktadır. Birebir kendinin katıldığı tüm eğitimlerde kasın saç kesimi, erkek saç kesimi ve erkek sakal kesimi konusunda detaylı bilgi paylaşımı yapmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat