betgram kalebet

En Efkarlı Sözler

Canınız sıkkın olduğunda, eşinizle, dostunuzla kırgın olduğunuzda veya efkarlı olduğunuzda paylaşmak istediğiniz efkarlı sözler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En Efkarlı Sözler
En Efkarlı Sözler Yeni Kalem

Canınız sıkkın olduğunda, eşinizle, dostunuzla kırgın olduğunuzda veya efkarlı olduğunuzda paylaşmak istediğiniz efkarlı sözler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Efkarlı sözler ile birlikte sevgiliniz veya eşiniz için sitem sözleri, özlem sözleri, kıskançlık sözleri sitemizde bulabilir, anlamlı sözler ve güzel sözler sayfamızda yer alan özlü sözleri de kullanabilirsiniz. Her duyguyu ifade edebilecek her duygu için sembol haline gelmiş sözlerin yanı sıra asker sözleri, asker mesajları, kutlama mesajları, tebrik mesajları, özel gün anma mesajları gibi her konu da özlü sözü sitemizde bulabilirsiniz.

Özlü Sözler

Duvar yazıları gibi özlü sözler ile birlikte sitemizde yer alan atarlı sözler, ağır sözler gibi tavrınızı net bir şekilde ortaya koyacak mesajları ve sözleri sitemizde sizlere sunuyoruz. Konuşmalarınızda kullanabileceğiniz sözler için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli oluyor. Sitemizde her konu kendine özel başlık altında sizlere sunulduğu için aradığınız ifadeye kolayca bulabiliyorsunuz. Özlü sözler sayfamızda yer alan özlü sözlerin yanı sıra duvar yazısı olarak kullanılan ve farklı mesajlar içeren yazıları da sitemizde bulabiliyorsunuz.

Atarlı Sözler

Çoğu insan bazı şeylere kızdığında bunu dışarıya yansıtmaktadır. Ancak bu duygu durumunun dışarıya yansıtılmasının en güzel yolu bunu sözlere dökmektir. Atarlı sözler kullanarak yaşamış olduğunuz olaya ve karşınızdaki insan ya da insanlara ne denli kızdığınızı rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Belirli bir saygı ve edep çerçevesinde kullanmış olduğunuz atarlı sözler hem aranızda kırıcı bir durum yaşanmadan kendinizi ifade etmenizi hem de içinizin biraz olsun soğumasına yardımcı olmaktadır.

Sertsozler.com sitesi olarak bizler sizlere her türlü duygu durumlarınızda destek olacak en güzel sözlerle hizmet vermekteyiz. O an yaşamış olduğunuz şey her ne ise, sitemize giriş yaparak ilgili kategorilere ulaşabilir ve burada ki en güzel sözlerden seçimler yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat