Erdoğan kürsüdeyken salondaki bir vatandaş: Çoluğum çocuğum aç, bana yardım edin

AK Parti Grup Toplantısı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kürsüde konuşurken salonda bulunan bir vatandaş, 'Sayın Cumhurbaşkanım ben 15 Temmuz'a katıldım diye beni işimden gücümden ettiler. Çoluğum çocuğum aç. Bana yardım edin. Mahkeme kararını tanıyın' şeklinde bağırdı.

Erdoğan kürsüdeyken salondaki bir vatandaş: Çoluğum çocuğum aç, bana yardım edin
Erdoğan kürsüdeyken salondaki bir vatandaş: Çoluğum çocuğum aç, bana yardım edin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunurken salonda bulunan bir vatandaş, "Sayın Cumhurbaşkanım ben 15 Temmuz'a katıldım diye beni işimden gücümden ettiler. Çoluğum çocuğum aç. Bana yardım edin. Mahkeme kararını tanıyın" şeklinde bağırdı. Bağıran vatandaş salonda bulunan birkaç kişi tarafından susturulurken, Erdoğan sözlerine, "FETÖ'nün siyasi ayağı, darbe gecesi öldürmeye çalıştığı siyasetçi midir? FETÖ'nün yol verdiği siyasetçi midir?" şeklinde devam etti.

"ÇOCUKLARIM AÇ, BANA YARDIM EDİN"

Cumhurbaşkanı Erdoğan kürsüde, FETÖ'nün siyasi ayağı tartışmalarında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na cevap verdiği esnada, salonda bulunan bir vatandaş, "Sayın Cumhurbaşkanım ben 15 Temmuz'a katıldım diye beni işimden gücümden ettiler. Çoluğum çocuğum aç. Bana yardım edin. Mahkeme kararını tanıyın" şeklinde bağırdı.

ERDOĞAN SÖZLERİNE DEVAM ETTİ

Salon bir süre, bağıran vatandaşın sesiyle yankılandı ancak şahsın yanında bulunan birkaç isim vatandaşı susturdu. Erdoğan sözlerine, "FETÖ'nün siyasi ayağı, darbe gecesi öldürmeye çalıştığı siyasetçi midir? FETÖ'nün yol verdiği siyasetçi midir?" şeklinde devam etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İdlib'de atılacak adımları açıkladı: Her yerde vuracağızCumhurbaşkanı Erdoğan, İdlib'de atılacak adımları açıkladı: Her yerde vuracağız
Son dakika: Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun iddiasına yanıt: FETÖ'nün en büyük siyasi ayağı Kılıçdaroğlu'durSon dakika: Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun iddiasına yanıt: FETÖ'nün en büyük siyasi ayağı Kılıçdaroğlu'dur Son dakika: AK Parti, Elazığ ve Malatya'daki depremzedeler için yaklaşık 1 milyon lira topladıSon dakika: AK Parti, Elazığ ve Malatya'daki depremzedeler için yaklaşık 1 milyon lira topladı

Haber Videosu

: Erdoğan kürsüdeyken salondaki bir vatandaş: Çoluğum çocuğum aç, bana yardım edin
Erdoğan kürsüdeyken salondaki bir vatandaş: Çoluğum çocuğum aç bana yardım edin - Haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat