İBB, Esenler Otogarı'nda tuvalet ücretlerinde indirim yaptı

Son günlerde ulaşım zammı haberleriyle gündeme gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi, işletmesini devraldığı 15 Temmuz Şehitler Otogarı'nın tuvaletlerini elden geçirdi. Temizlenen tuvaletler artık yolculara 2 lira değil 1 liradan hizmet verecek.

İBB, Esenler Otogarı'nda tuvalet ücretlerinde indirim yaptı
İBB, Esenler Otogarı'nda tuvalet ücretlerinde indirim yaptı

İstanbul'un en kaotik yerlerinden olan 15 Temmuz Şehitler Otogarı, işletmecisinin sözleşmesinin bitmesinin ardından İBB'ye geçti. İBB, ulaşım zamlarının ardından otogarda tuvalet ücretlerini 1 liraya indirdi.

İBB DEVRALDI

Bayrampaşa Otogarı, Esenler Otogarı, Büyük İstanbul Otogarı, 15 Temmuz Şehitler Otogarı isimleri farklı olsa da İstanbul'dan gidenlerin veya İstanbul'a gelenlerin yolunun düştüğü yerdir otogar. Son yıllarda pisliği, alt katlarının güvensiz oluşuyla gündemde olan otogar İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yönetimine geçmişti.

TUVALETLER YENİLENDİ

Otogarın en çok şikayet edilen yerlerinden biri de tuvaletleriydi. Pisliği ile şoförlerden yolculara herkesin tepkisini çekiyordu. İBB, bu tuvaletleri yenileyerek adeta baştan yarattı.

TUVALET ÜCRETLERİNDE İNDİRİM YAPILDI

Daha önce 2 liraya hizmet verilen tuvaletlerde de indirime gidildi. İBB, kendi işlettiği umumi tuvaletlerde olduğu gibi otogardaki tuvaletlere de turnike sistemi koydu ve ücreti 1 liraya indirdi.

Son Dakika: İstanbul'da ulaşıma yüzde 35 zam! 10 Şubat'tan itibaren geçerli olacakSon Dakika: İstanbul'da ulaşıma yüzde 35 zam! 10 Şubat'tan itibaren geçerli olacak Ekrem İmamoğlu ulaşım zammıyla ilgili konuştu: Zam hizmetin sürdürülmesi adına yapılmıştırEkrem İmamoğlu ulaşım zammıyla ilgili konuştu: Zam hizmetin sürdürülmesi adına yapılmıştır

Haber Videosu

: İBB, Esenler Otogarı'nda tuvalet ücretlerinde indirim yaptı
İBB Esenler Otogarı'nda tuvalet ücretlerinde indirim yaptı - Ekonomi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat