betgram kalebet

İstediğiniz Anda Canlı Destek

Her veteriner takip programı için olmazsa olmaz özelliklerden biri de canlı destek özelliği olmasıdır. İhtiyaç duyulan her anda program ile alakalı her türlü desteğe anında ulaşılması şarttır.

İstediğiniz Anda Canlı Destek
İstediğiniz Anda Canlı Destek Yeni Kalem

Her veteriner takip programı için olmazsa olmaz özelliklerden biri de canlı destek özelliği olmasıdır. İhtiyaç duyulan her anda program ile alakalı her türlü desteğe anında ulaşılması şarttır. Bulutvet programımız sizin istediğiniz ve müsait olduğunuz her zaman her türlü sorularınızı ve programımız ile alakalı aklınıza takılan her konuyu canlı destek ekibi ile cevaplamaktadır.

Canlı Destek Ekibi Her An Yanınızda

Yeni bir program satın alındığı zaman programı öğrenirken illaki çözemediğimiz özellikler karşımıza çıkacaktır. Bu bağlamda her daim sorularımızı cevaplayan birilerinin olması programımı daha kolay anlamamızı ve kullanmamızı sağlayacaktır. Ürettiğimiz veteriner programı bunu nasıl kullanabilirim ya da bu özellik ne işe yarar dediğiniz anda canlı destek sistemimizle hep yardımcınız olacaktır.

Piyasadaki diğer yazılım programları canlı destek ve otomatik güncelleme özelliklerinden genellikle yoksundur. Veterinerlerin iş temposu yoğun olduğundan kullandıkları programda canlı destek olması çok önemlidir. Size sunduğumuz veteriner yazılımı diğer yazılımlardan farklı olarak bu özelliği ile her zaman tercih edilen bir program olmuştur.

Bulutvet İle Sistemli Çalışma

Bulutvet programı hem kurulum süreci hem de kullanım süreci oldukça basit olan bir yazılımdır. Yazılımı en uygun fiyatlarla satın aldıktan hemen sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Programı tanımanız için sizlere uzman bir ekip destek olacaktır. İstediğiniz her yerden programa giriş yapabilirsiniz. Yeni hasta girişi ve hasta takip süreçlerinizi cep telefonu ve tabletlerinizden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat