betgram betgram

Kobitsa Şirketlerin Girdi Maliyetlerini Düşürür!

Kobitsa oldukça güvenilir ve nitelikli bir sisteme sahiptir. Bu bağlamda portföyünde yer alan geniş müşteri kitlesine, tedarikçileri ile iş birliği yaparak üstün bir hizmet sunar.

Kobitsa Şirketlerin Girdi Maliyetlerini Düşürür!
Kobitsa Şirketlerin Girdi Maliyetlerini Düşürür! Yeni Kalem

Kobitsa oldukça güvenilir ve nitelikli bir sisteme sahiptir. Bu bağlamda portföyünde yer alan geniş müşteri kitlesine, tedarikçileri ile iş birliği yaparak üstün bir hizmet sunar. Bu hizmetler kapsamında Kobitsa kargo anlaşması ile müşterilere tedarik edilen ürün ve ürün gruplarını iletir.

Dünya Kobitsa’yı Konuşuyor

Kobitsa yalnız Türkiye’de değil dünya çapında oldukça tercih edilen bir kurumdur. Sınır tanımaz ve güvenirliği açısından yurt içi ve yurt dışı kargo hizmetlerini müşteri hizmetlerine sunar. Çeşitli kargo firmalarıyla çalışmasının yanında, akaryakıtta da dev isim olan Petrol ofisi ile iş birliği yapmaktadır. Damacana su tedarikçisi olarak da yine Türkiye’nin saygı değer markası olan ve oldukça büyük bir şirket niteliği taşıyan Sırma su ile iş birliğindedir.

Kobitsa aslında çok büyük bir güç ortaklığıdır. Bünyesinden buluşan birçok her türlü ihtiyaçlarını Kobitsa güvencesi ile toplu olarak gidermektedir. Böylelikle toplu alım gücünün vermiş olduğu fiyat avantajını sonuna kadar kullanmak ve firmalar giriş yapan her bir parça ürünün birim maliyetini düşürmektedir.

Sizlerde firmalarınızın hem zaman hem de para açısından kazançlı olmasını istiyorsanız zaman geçirmeden kobitsa.com.tr web sayfası üzerinde Kobitsa ile tanışın. Site içeriğinde yer alan tüm tedarikçi firmalara göz atabilir ve yapılan anlaşma detaylarını inceleyebilirsiniz. Başvuru bölümünden firmanız adına başvuruda bulunabilir ve Kobitsa bünyesine dâhil olarak en avantajlı satın alma işlerini yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat