betgram betgram

SEO Danışmanlığı Hizmeti Veren Kurumsal ve Bireysel Uzmanları Nereden Bulabilirim?

Son zamanlarda en büyük meşguliyetim SEO konusunda oldu. Daha kelime anlamını bile yeni yeni öğrenmişken, bir yakınımızın işletme web sitesi için kolları sıvadım.

SEO Danışmanlığı Hizmeti Veren Kurumsal ve Bireysel Uzmanları Nereden Bulabilirim?
SEO Danışmanlığı Hizmeti Veren Kurumsal ve Bireysel Uzmanları Nereden Bulabilirim? Yeni Kalem

Son zamanlarda en büyük meşguliyetim SEO konusunda oldu. Daha kelime anlamını bile yeni yeni öğrenmişken, bir yakınımızın işletme web sitesi için kolları sıvadım. Kolları sıvadım sıvamasına ama; neredeyse her adımda Google’da araştırmalar yapmaya başladım. Bu aramalarda en çok işimi gören ve her seferinde ismini gördüğüm R10.Net webmaster platformu ile tanıştım.

 

R10.Net’ ’ten kısaca bahsedecek olursam; web dünyası ile ilgili Türkiye’nin en büyük oluşumu diyebiliriz. Forum üzerinde pek çok kategori; bu kategorilerin oldukça ayrıntılı halleri olan alt kategorileri bulunuyor. Eğer internet dünyasına meraklıysanız veya bu sektöre ilginiz varsa bu sitede yer alan her konu sizin ilginizi eminim ki çekecektir.

 

SEO demiştik; webmaster yani web işleri ile uğraşan kişilerin en büyük amaçları Google’dan geçer. Çünkü ziyaretçi de sitenizi Google aracılığıyla bulur. Web site sahipleri ya da diğer bir tabirle işletme sahipleri hedefledikleri ziyaretçi kitlesine ulaşabilmek için belirli anahtar kelimeleri ve bu anahtar kelimelerin sıralamalarını kendilerine hedef olarak belirlerler. İşte tam da bu noktada hedeflere ulaşabilmek adına işin içine SEO kavramı yani; arama motoru optimizasyonu girmektedir.

 

SEO’nun ölçütleri saymakla bitmediği gibi yapacağınız çok ufak bir yanlış sizin yıllarca süren emeğinizin çöp olmasına da neden olabilir. Bu yüzden SEO ile ilgili hedeflerinize ulaşabilmek adına en doğru tercih SEO Danışmanlığı hizmeti almak olacaktır. R10.NET webmaster forumu üzerinde işini layıkıyla yapan onlarca SEO Uzmanı bulunmaktadır. SEO Danışmanlığı kategorisi üzerinden hizmet ilanlarına ulaşabileceğiniz SEO Danışmanları ile sitenizin şu anki durumu, neler yapabileceğiniz veya neler yapmamanız gerektiği hakkında profesyonel bir destek alabilirsiniz.

 

SEO Danışmanlığı hizmeti aldıktan sonra kendiniz de bir takım denemeler veya çalışmalar yapabilirsiniz. Bu çalışmaları destekleyebilmek adına SEO Hizmet Paketleri kategorisinde yer alan sitenize sıralama açısından yarar sağlayacak SEO paketi satın alabilir; Google sıralamalarında istediğiniz kelimede, hedeflediğiniz sıralamada olabilirsiniz.

Bu arada es geçmeyelim ki R10.NET üzerinde SEO dışında internet dünyasının her alanından bilgi paylaşımı ve ticaret konusu mevcut. Kendinizi geliştirmek veya internet üzerinden kazanç elde etmek için en güzel yollardan birisi de bu site.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi