betgram betgram

Ses İzolasyon Süngerleri

Ses izolasyon süngerleri ile ortamda yan duvarlardan gelen seslere engel olabilirsiniz.

Ses İzolasyon Süngerleri
Ses İzolasyon Süngerleri Yeni Kalem

Ses izolasyon süngerleri ile ortamda yan duvarlardan gelen seslere engel olabilirsiniz. Ses izolasyonu sesin geldiği alandan tamamen yok edebilmeniz adına sesin yüksekliğine bağlı olarak kullanacağınız ürün dns oranları ve kalınlıkları değişiklik göstermektedir. Ses İzolasyon Süngerleri günümüzde çok fazla rahatsız edici seslere engel olmak adına kullanılan bir üründür. Ses izolasyon süngerlerinin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler sizin kullanacağınız alana veya sizin beğeneceğiniz görünüme bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ses İzolasyon Süngerleri birçok ürün ile birlikte kullanılabilmektedir. Turkish Acoustic fabrikalarında oval, altıgen, dikdörtgen, kare veya talebinize özel ölçülerde akustik panel üretimi yapmaktadır. Akustik panellerin iç katmanında ses izolasyon süngerleri, dış katmanında ise akustik kumaş kullanılmaktadır. Dekoratif görünüme sahip olan akustik paneller alev ilerletmez sertifikasına uygun halde üretilen ürünlerle yapılmaktadır. Muadili çok fazla üretilen akustik paneller dekoratif bir görünüme sahip olması nedeniyle içerisine akustik sünger yerine taş yünü, cam yünü gibi ürünler kullanarak üretilmektedir fakat taş yünü cam yünü gibi ürünler herhangi bir akustik çözüm sunmadığı için Turkish Acoustic akustik panellerin iç katmanında akustik sünger kullanmaktadır. Panel içerisinde kullanılan Ses İzolasyon Süngerleri veya akustik kumaşlar talebinize bağlı olarak süngerlerin dns oranı arttırılabilir veya akustik kumaş dokusunda değişiklik yapılabilir.

Turkish Acoustic en doğru hammaddelerle üretimini yaptığı Ses İzolasyon Süngerleri çeşitlerini web mağazası üzerinden veya satış ofislerinden ürünlerin dokularını görüntüleyebilirsiniz. Ürünleri satın alma işlemini internet mağazası üzerinden tüm teknik bilgileri inceledikten sonra yapabilirsiniz. Ürünlerle ilgili yanmazlık sertifikaları veya tüm teknik bilgilerin yer aldığı sertifikasyonları ürünün içerisinde yer alan ürün sertifikasyonları kısmından görüntüleyebilirsiniz. Talebinize istinaden veya teknik şartnamelerinize uygun olarak yanmazlık seviyesini üretim esnasında daha fazla arttırarak Turkish Acoustic üretimini yapabilmektedir.

turkish acoustic ses yalıtım ürünleri ses izolasyon süngeri ses izolasyon süngerleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi