Onay Store İle Sms Onayı

Akıllı cihazlarımızda kullanmakta olduğumuz uygulamaların birçoğu üyelik işlemleri tamamlanmadan sistemi aktif olarak kullanmamıza imkân sağlamıyor.

Onay Store İle Sms Onayı
Onay Store İle Sms Onayı Yeni Kalem

Akıllı cihazlarımızda kullanmakta olduğumuz uygulamaların birçoğu üyelik işlemleri tamamlanmadan sistemi aktif olarak kullanmamıza imkân sağlamıyor. Bu uygulamaları kullanmak için öncelikle kullanıcı adı ve mail adreslerimiz ile üye kaydı yaptırmak gerekiyor. Üye kaydının sonunda fake hesaplarla yapılan üyelik işlemlerinin önüne geçebilmek için de sms doğrulama işlemleri yapılıyor.

Üyelik kaydı sürecinde sizlerden aktif bir cep telefon numarası isteniyor ve bu numaraya sms onay mesajı gönderiliyor. Bu mesajın ardından üyelik aktif hale geliyor. Sizlerde birçok insan gibi bu süreçte kendinize ait olan ve aktif olarak kullanmış olduğunuz cep telefon numarasını bu tür sistemlere kayıt ettirmek istemiyorsanız Onay Store firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Onay Store firması uygulama kayıt süreçlerinizde sizler için tek kullanımlık numara satışı yaparak sisteme kendi cep telefon numaralarınızı kullanmamanızı sağlıyor. Mobil onay sürecinde Onay Store sistemlerinden çok uygun fiyatlarla satın alacağınız tek kullanımlık telefon numaralarını kullanarak, bu numaralara gelen onay mesajlarının ardından üyelik sürecini tamamlayabiliyorsunuz.

Güvenli Kayıt İşlemleri

Akıllı cihazlarımızda en sık kullanılan sosyal medya hesaplarınızı aktif hale getirirken sizlerden sms onayı isteniyor. Bu süreçte sisteme girmiş olduğunuz cep telefon numaraları kayıt ediliyor. Sizlerde bu durumdan rahatsız oluyorsanız ve en üye kayıt işlemlerinizi güvenli bir şekilde sonlandırmak istiyorsanız  onay.store adresine giriş yapabilirsiniz. Sisteme üye olup istediğiniz uygulamalar için tek kullanımlık numara satın alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat