Samsun Su Kaçağı Bulma

Evlerinizde veya işyerlerinizde su tesisatlarında kaçakların oluşması veya lavabo ve klozetlerde tıkanıklıkların oluşması birçoğumuzun yaşamış olduğu bir durumdur.

Samsun Su Kaçağı Bulma
Samsun Su Kaçağı Bulma Yeni Kalem

Evlerinizde veya işyerlerinizde su tesisatlarında kaçakların oluşması veya lavabo ve klozetlerde tıkanıklıkların oluşması birçoğumuzun yaşamış olduğu bir durumdur. Eski sistemlerde bu tür sorunların çözülmesi oldukça sıkıntılı olmaktaydı. Tesisatçılar tarafından su kaçağının olabileceği geniş bir alan tespit edilmekte ve bu alanda kalebodur ve zeminler kırılarak borulara ulaşmakta ve gözle bu kontroller yapılmaktaydı. Su kaçağının olduğu o küçük alan bulunana kadar kırma ve yıkma işlemi devam etmekteydi .ve sonunda su borularında oluşan küçük bir çatlağa ulaşabilmek için etrafa büyük zarar ve hasar verilmekteydi. Bugün hala aynı sistemi kullanan tesisatçılar olsa da bizler en son teknoloji ile kaçak tespiti yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz kameralı sistemlerle, zeminlere hiç hasar vermeden kaçağın olduğu alanı tespit ediyor ve sadece o alanı açarak boruların tadilatını sağlıyoruz. Böylelikle hem çok kısa sürelerde tespit ve tamir işlerimizi tamamlamış oluyor, hem de sizlere ekstra iş yükü ve maliyet çıkarmadan en az hasarla tamiratı yapmış oluyoruz.   

Samsun ve ilçelerine kırmadan kameralı su kaçağı bulma servis hizmeti için firmamıza ulaşabilirsiniz.  https://www.samsunsukacagi.net linkine giriş yapabilir ve web sayfası üzerinden iletişim bilgileri üzerinden bizleri arayabilirsiniz.

Samsun Tıkanıklık Açma

Sahip olduğumuz kameralı sistemler sayesinde klozet, lavabo ve boru tıkanıklık açma işlemlerini de yapıyoruz.  Samsun ve ilçelerine kırmadan kameralı robot cihaz ile tıkanıklık açma servis hizmeti ile sizlerin yanındayız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat