En Güvenilir Mobil Onay Firması

Mobil onay son dönemlerde sıklıkla karşımıza çıkan bir hizmettir.

En Güvenilir Mobil Onay Firması
En Güvenilir Mobil Onay Firması Yeni Kalem

Mobil onay son dönemlerde sıklıkla karşımıza çıkan bir hizmettir. Mobil onay sizler yeni bir sosyal medya hesabı açarken ya da yeni bir uygulamaya kayıt olurken, üyelik sürecinin son aşamasında güvenlik onayı olarak ta biline doğrulama kodlarının sms olarak sizlere ulaştırılması işlemidir. Bu işlem ile kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaralarına doğrulama kodu ulaştırılır. Ve bu kodu sistemde ilgili alanlara giriş yaptığınız da ancak üyelik süreciniz tamamlanır ve uygulamaları aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil Onay firmaları ise kendi özel cep telefonu numaralarını bu tür sistemlerle paylaşmak istemeyen kişilere hizmet veren bir platformdur. Bu platform sayesinde, sms onay sürecinde mobil onay firmasından tek kullanımlık numara satın alabilir ve doğrulama kodunun bu numara üzerinden sizlere ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Tek kullanımlık olan bu numaralar, gelen sms ardından kullanıma kapanmaktadır.

Neden Mobil Onay

Mobil Onay firması üzerinden çok uygun fiyatlarla numara satın alabilirsiniz ve üyelik süreçlerinizde gelecek olan sms onaylarınızı bu numaralar üzerinden yapabilirsiniz. Bunun farklı bazı nedenleri söz konusudur. Örneğin kendi kullanmış olduğunuz cep telefonu numarasına zaten o platform üzerinden başka bir üyelik yapılmışsa, bu durumda yeni bir telefon numarasına ihtiyacınız olacaktır. Bir numara üzerine iki veya daha fazla üyelik yapılamayacağı için mobil-onay.com adresi üzerinden numara satın alabilir ve sms onaylarınızı bu numaralar üzerinden yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi