betgram betgram

Haber Yazılımı

Sizlerde kendinize ait yeni bir haber sitesi kurmak veya mevcutta var olan haber sitenizi yenilemek istiyorsanız OnemSoft firmasına ulaşabilirsiniz.

Haber Yazılımı
Haber Yazılımı Yeni Kalem

Sizlerde kendinize ait yeni bir haber sitesi kurmak veya mevcutta var olan haber sitenizi yenilemek istiyorsanız OnemSoft firmasına ulaşabilirsiniz. Haber yazılımı alanında sahip olduğu deneyim ve başarı ile diğer yazılımlardan oldukça farklı bir anlayışla sizlere hizmet sunmaktadır.

https://www.onemsoft.com/haber-yazilimi web sayfasına giriş yaparak firmamızı daha yakından tanıyabilirsiniz. Bu alanda vermiş olduğumu hizmet detaylarını kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Onemsoft firması olarak en büyük özelliğimiz kesinlikle Wordpress, Joomla, Drupal türü hazır şablonlar kullanmıyoruz. Kurmuş olduğumuz haber sitelerinin A’dan Z’ye tüm detayların işinin ehli yazılımcılarımız aracılığı ile sıfırdan ve özgün olarak hazırlıyoruz.

OnemSoft İle Haber Sitesi Kurmak

OnemSoft bu sektörde en başarılı ve kullanışlı haber yazılımı yapan firmalardan birisidir. Bizi diğer yazılım firmalarından ayıran birçok farklı özelliğimiz bulunmaktadır. Öncelikle sizler için özgün olarak hazırlamış olduğumuz yazılımlarımız için kolay kullanım ve gelişmiş bir yönetim panel modülü sunuyoruz. Haber sitenizde tüm kontrol sizin elinizde ve bu oldukça basit..

Hazırlamış olduğumuz yazılımlarda ilişkili haber ekleme özelliği ile insanların sitenizde çok daha uzun zaman geçirmesine olanak sağlıyoruz. Şöyle ki, bir haber içeriğine onunla ilişkili başka bir haberi de ekleyebiliyor ve insanların o haberi okuduğu esnada, bu konu ile alakalı diğer habere de geçişini sağlıyoruz.  

Ve yazılımlarımızın en güzel yanlarından birisi de ileti tarihli haber giriş imkânı sunuyoruz. Girişini yaptığınız haberi ileri bir tarihe ayarlayabiliyor ve o tarih geldiğinde otomatik olarak yayına alabiliyorsunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi