LGS Testleri Uygulaması İndir

Sınav hazırlık süreçlerinde konu anlatımlarının ardından sürekli olarak test çözme süreci başlamaktadır.

LGS Testleri Uygulaması İndir
LGS Testleri Uygulaması İndir Yeni Kalem

Sınav hazırlık süreçlerinde konu anlatımlarının ardından sürekli olarak test çözme süreci başlamaktadır. Bu süreçte öğrenciler test kitapları ile birlikte matbu testler satın alarak ve bu testleri çözerek sınava hazırlanmaktadırlar. Ancak son yıllarda online alanlarda hazırlanan ve sizlere sunulan testler öğrenciler adına çok faydalı çalışmalar oldu. Web sitesi ve uygulamalar üzerinden testleri ücretsiz olarak kullanabilen öğrencilerin sorusuz kalma gibi bir durumu artık söz konusu değildir.

Türkçeci sitesi olarak bizler ortaokul ve lise öğrencilerimiz için konu anlatımı ve yüzlerde yaprak testten oluşan bir içerik sunuyoruz. En büyük özelliğimiz ise sahip olduğumuz uygulamadır. Sizlerde Türkçeci sayfasına ait olan uygulamayı cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. LGS testleri, konu anlatımları, yazılı sınavlar gibi birçok farklı içeriği cep telefonlarınız üzerinden takip edebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ogretenuygulama.turkceci linkine giriş yapabilir ve uygulamamızı direk olarak bu adres üzerinden indirebilirsiniz. Uygulama içeriğinde sizlere sunulan tüm destek çalışmalarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Türkçe Konu Anlatımı ve Türkçe Testleri

Türkçeci olarak bizler Türkçe ders eksikliklerinizi tamamlamak ve sizleri her türlü sınava en iyi şekilde hazırlayabilmek için çalışıyoruz. Sahip olduğumuz tüm bilgi ve birikimlerimizi sınırsız olarak sizlere açıyor ve sınav yolculuğunuzda sizleri Türkçe alanında başarılı öğrenciler haline getirmek istiyoruz.

Uygulamamızı kullanmaya başlayarak eksik kaldığınız Türkçe konuları için konu anlatımlarına, daha çok soru çözmek için Türkçe testleri alanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat