Mobil Doğrulama

Tüm sosyal medya hesaplarına bazı en çok kullanılan uygulamalara giriş yapabilmek ve bunları aktif olarak kullanabilmek için sistemlere üye olmanız gerekmektedir.

Mobil Doğrulama
Mobil Doğrulama Yeni Kalem

Tüm sosyal medya hesaplarına bazı en çok kullanılan uygulamalara giriş yapabilmek ve bunları aktif olarak kullanabilmek için sistemlere üye olmanız gerekmektedir. Üyelik sürecinde sizlerden bazı bilgiler istenmektedir. Üyeliğin son aşamasında yine bazı uygulamalar üyelik onayını mail ile yaparken bazı uygulamalar son aşamada sms onay talep etmektedirler. Sms onay sürecinde üyelik bilgilerinin girişini yaparken belirtmiş olduğunuz cep telefonu numarasına gönderilen bir onay kodu bulunmaktadır. Sms olarak gelen bu onay kodunu sisteme giriş yaptığınızda ancak üyelik işlemleriniz tamamlanmış olur ve artık aktif bir kullanıcı olarak sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sms doğrulama firması olarak sizlere bu süreçte hizmet veriyoruz. Şöyle ki, sms onay için sizlerden cep telefonu bilgisi talep edildiğinde kendinize ait olan ve aktif olarak kullanmakta olduğunuz cep telefonunuzu bazı özel nedenlerden dolayı kullanmak istemeyebilirsiniz.  Veya zaten kullanmakta olduğunuz telefon ile açılmış olan farklı bir üyelik olduğunda sizlerin ihtiyacı olan tek kullanımlık telefon numaralarının çok uygun fiyatlarla satışını sağlıyoruz. Sisteme tek kullanımlık satın aldığınız bu numaraları girebilir ve mobil onay kodunu bu numaralara alabilirsiniz.

 

Sms Doğrulama İle en Uygun Fiyatlar

Sms Doğrulama firması olarak bizlere ulaşabilmek için smsdogrulama.net adresine giriş yapabilirsiniz. Site içeriğinde sizlere sunulan en uygun fiyatlı telefon numaraları üzerinden istediğiniz numarayı satın alabilirsiniz. hangi ülke kodu ile satın alırsanız alın, en uygun fiyatlar sizler için sunulmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat