Asbio Teknoloji

Daha çok internet üzerinden satış gerçekleştiren ve ürünlerin hayati önem taşıdığı firmalarda iletişim kanalları da oldukça büyük önem arz ediyor.

Asbio Teknoloji
Asbio Teknoloji Yeni Kalem

Daha çok internet üzerinden satış gerçekleştiren ve ürünlerin hayati önem taşıdığı firmalarda iletişim kanalları da oldukça büyük önem arz ediyor. Yoğunluk yaşanmaması ve her kullanıcının öneri/şikâyetlerine yanıt bulabilmesi için birden fazla kanal yoluyla iletişim kurmak oldukça önemli bir unsur. Asbio olarak 7/24 hizmet veren ve uzman kadrolar tarafından oluşturulmuş bir müşteri hizmetleri kadromuz var. Bu geniş çalışma alanında yapılan her türlü çağrıya yaklaşık 24 saat içerisinde geri dönüş yapıyor ve müşteri mağduriyetinden sakınıyoruz.

Organik gübre ve ilaçlama hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu, öneri veya şikâyeti çekinmeden iletebilir, belirlediğiniz satın alım işlemleriniz için uygun teklif koşullarını öğrenebilirsiniz. Mikrobiyal gübre, haşere ilaçlama ve bitki koruma alanlarında yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Asbio Teknoloji İletişim Kanalları

Günümüzde yaygın olarak kullanılan ama pek çok firma tarafından es geçilen WhatsApp üzerinden iletişim kurabilmeniz için ‘’905454200257’’ numaralı hatta mesaj gönderebilirsiniz. Cep telefonu üzerinden cazip fiyat tekliflerini öğrenmek ve hizmet koşulları hakkında detaylı bilgi alabilmek için ‘’+90 545 420 02 57’’ telefon numarasına tarifenize ek bir ücret talep edilmeden ulaşabilirsiniz. E-mail adresimiz [email protected] üzerinden ortalama 24 saat içerisinde kafanızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Asbio Teknoloji olarak haftanın altı gününde sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Hafta içi her gün saat 09.00-18.00 saatleri arasında bizlere ulaşabilir, cumartesi günlerine özel 10.00-15.00 saatleri arasında bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Pazar günleri kapalı olan firmamız üzerinde bırakacağınız herhangi bir mail veya form göndermeniz durumunda çalışma saatleri kapsamında geri dönüş sağlanmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat