Farmasi Doğrudan Satış

Network marketing sistemi olan Farmasi aklınıza gelecek bütün ihtiyaç ürünlerinin satışının yapıldığı ve aynı zamanda bu ürünlerin 125 farklı ülkeye ihraç edildiği ülkemizin önemli markalarından biridir.

Farmasi Doğrudan Satış
Farmasi Doğrudan Satış Yeni Kalem

Network marketing sistemi olan Farmasi aklınıza gelecek bütün ihtiyaç ürünlerinin satışının yapıldığı ve aynı zamanda bu ürünlerin 125 farklı ülkeye ihraç edildiği ülkemizin önemli markalarından biridir. Farmasi doğrudan satış modeli içinde yer alan her üye yapmış olduğu satışlardan kar elde edebildiği gibi aynı zamanda toplamış olduğu puanlarla pirim esasına dayalı olarak kazanç elde etmektedir. Ayrıca sisteme dahil edeceğiniz üyeler ile de sistem içerisinde ayrı bir kazanç elde etme imkanına sahipsiniz. Bu sistemde yer almak için yapmanız gereken Farmasi üyelik formunu doldurmak ve üyeliğinizi aktif hale getirecek aktivasyon mailine tıklamaktır. Farmasi üyelik işlemleri için sizden tek seferlik beş tl üyelik ücreti alınmaktadır. Bu ücretin faturası yapacağınız ilk satışta faturalandıralacak ve buraya yansıtacaktır.

Üyelik Şartları

Üyelik işlemlerinde sizden istenilen iki kriteri bulunuyor bu kriterler 18 yaşından büyük olmanız ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanızdır. Üyelik işleminden sonra size dijital olarak kataloglar ve sonradan kargo ile baskılı kataloglar gönderilecektir. Bu kataloglar üzerinden müşterilerinize ürün tanıtım yapabilir ve satışı gerçekleştirebilirsiniz. Farmasi üyesi olan insanların her ay için girmesi gereken bir sipariş kotası bulunmamaktadır. Prim esasına dayalı olarak kazandığımız primleri alabilmek için en az 140 TL satış yapmanız gerekiyor. Eğer 140 tl lik satış yapamıyorsanız veya hiçbir sipariş girmiyorsanız hesabınız yeni iyi olduğun için 45 gün boyunca açık tutulmaktadır. Bu süre sonra sipariş girmediniz taktirde hesabınız askıya alınır. Tamamen organik ürünler kullanılarak elde edilen ürünlerin satışını yaparken size profesyonel satış danışmanı tarafından dijital danışmanlık eğitimleri verilecektir. Ürün satışı sonrasında ürün teslimatı konusunda profesyonel bir kargo ağına sahip olan Farmasi iki gün içerisinde ürünü ilgili adrese teslim etmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat