Src Belgesi Nasıl Alınır?

Src Belgesi ticari taşımacılık yapan her bir şoförün sahip olması gereken bir belgedir.

Src Belgesi Nasıl Alınır?
Src Belgesi Nasıl Alınır? Yeni Kalem

Src Belgesi ticari taşımacılık yapan her bir şoförün sahip olması gereken bir belgedir. 2008 yılı itibari ile Karayolları yönetmeliğinde zorunlu hale gelen bu belgeye farklı türlerde alınmaktadır. Yapılan ticari işin içeriğine göre Src belgeleri farklılık göstermektedir.

Sizlerde taşımacılık işi yapıyorsanız ve src belgesi nasıl alınır hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olmak istiyorsanız Aydın Sarı Src Kursu sayfasına giriş yapabilirsiniz. Site içeriğinde sizler için Src ve alım şartları hakkında çok detaylı ve donanımlı içerikler hazırlanmıştır. Bu bilgileri okuyabilir ve Src hakkında fikir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Src belgesi alabilmek için öncelikle hangi tür Src belgesi almak istediğinizi belirlemelisiniz. Src belgeleri yurtiçi ve yurtdışı taşımacılıklarda bir de yük ve yolcu taşımacılığı alanında farklılıklar göstermektedir. Aynı zamanda tehlikeli madde taşımacılığı için verilen Src belgesi çok daha farklıdır. Sizlerde hangi alanlarda çalışıyorsanız, o iş için gerekli olan Src belgesi türüne başvuru yapmalısınız.

 Aydın Sarı Src Kursu

Src Belgesi sahibi olabilmek için belirli dönemlerde açılan sınavlara girmeli ve talep ettiğiniz Src türüne göre bu sınavlarda belirli oranlarda başarı göstermelisiniz. Bu sınavlarda başarı sağlıyor olmak kolay bir süreç değildir. Sizlerde bir kurs merkezi desteği ile Src sınav konuları ve örnek sorulara çalışabilir, böylelikle sınavdan çok daha kolay geçebilirsiniz.

Detaylı kurs süreçleri ile ilgili web sayfamıza giriş yapabilirsiniz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi