betgram betgram

Fenerbahçe ve Galatasaray Krizi

Fenerbahçe ve Galatasaray takımları arasında transfer rekabetleri görüldü. Betflix spor sezon sonunda sözleşmesi biten ve takımdan ayrılacak olan Hakan Mert Yandaş Fenerbahçe’den teklif almış.

Fenerbahçe ve Galatasaray Krizi
Fenerbahçe ve Galatasaray Krizi Tufan

 

Fenerbahçe ve Galatasaray takımları arasında transfer rekabetleri görüldü. Betflix spor sezon sonunda sözleşmesi biten ve takımdan ayrılacak olan Hakan Mert Yandaş Fenerbahçe’den teklif almış. Hakan Mert sezon içerisinde çok iyi performans gösteren futbolculardan bir tanesi. Bu durum spor severler tarafından büyük bir alkış topladı. Her şeyin farkında olan Fenerbahçe Spor Kulübü teklifini yapmak için geç kalmadı. Fenerbahçe’nin bu konuda istekli olduğu belirtiliyor. Fakat bunların sadece bir varsayım olduğunu unutmayın nede olsa ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Herkesin beklentisi sezon sonunda sözleşmesi bitince Hakan Mert’in Galatasaray Spor Kulübüne imza atmasıydı. Detaylar Betflix giriş spor sitesinde.

Fenerbahçe rahat durmadı. Yapılan bu transfer teklifinde Hakan Mert’in kafası iyice karıştı. Sonuçta karışışında Türkiye’nin ve Avrupa’nın iki büyük kulübü duruyor. İki büyük dev takım arasında rekabet son hız devam ediyor. Alınan bilgilere göre Fenerbahçe Takımı’nın transfere nokta koymak üzere olduğu varsayılıyor. Geçtiğimiz sezonda buna benzer bir olay yaşamıştık. Vedat Muriç transferinde de iki büyük kulüp kozlarını paylaşmıştı. Fenerbahçe bu transfere noktayı koyan isim olmuştu. Normal şartlarda Hakan Mert Galatasaray ile anlaşmaya varmıştı ve her şey yolundaydı. Hatta bir mukavele bile imzalanmıştı. Bu mukavelenin sezon sonunda geçerliliği olacağını belirtelim. Galatasaray’ın verdiği teklif 1.2 Milyon Euro oldu. İmza parası olarak da 500.000 Euro verilecekti. Corona virüsten dolayı Galatasaray sözleşmeyi TFF’ye vermedi ve olanlar oldu. Hakan Mert ve Fenerbahçe masaya oturdu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat