betgram betgram

Bu Numara Neden Arıyor?

Cep telefonunuza rehberinizde kayıtlı olmayan bir numaradan çağrı geldiğinde bu numara beni neden arıyor diye düşünebilirsiniz.

Bu Numara Neden Arıyor?
Bu Numara Neden Arıyor? Yeni Kalem

Cep telefonunuza rehberinizde kayıtlı olmayan bir numaradan çağrı geldiğinde bu numara beni neden arıyor diye düşünebilirsiniz. Bu tür çağrılar son dönemlerde yaşanan bazı olumsuzluklar neticesinde ön yargılı olarak bilinmekte ve güve vermemektedir. Aslında sizlerin faydasına olabilecek ya da sizler için önemli bir haberi iletmek üzere gelen yabancı çağrılar dahi olumsuz yaşananlardan dolayı farklı algılanmakta ve cevaplanmamaktadır.

Cep telefonlarınıza gelen yabancı çağrılar sizler için çok önemli ve gerekli haberler içerilebildiği gibi bazen bir tanıtım, bir ürün satışı veya borçlu olduğunuz bankalara karşı icralık durumlarınız söz konusu ise bir avukatlık şirketine de ait olabilmektedir. En kötüsü ise bu çağrılar sizleri hedef almış olan dolandırıcılık çetelerine ait olabilir ve sizlerden para koparabilmek için oyunlarının bir parçası olabilmektedir. Tüm bu nedenler göz önüne alındığında cep telefonlarınıza yabancı çağrılar geldiğinde yapmanız gereken tek şey o an çağrılara cevap vermemek ve sizleri arayan numaranın kime ait olduğunu öğrendikten sonra ya bu numaraya geri dönüş yapmak ya da sizleri tekrar aramasını beklemek olacaktır.

Kim Arıyor

Sizleri arayan yabancı numaraların kimin olduğun ve sizleri neden aradığını öğrenebilmenin en hızlı ve kolay yollarından birisi de Kim Arıyor web sayfamızı kullanıyor olmanızdır. Sitemize giriş yaparak sizleri arayan numaraları araştırabilir ve bu numaralar hakkında yazan yorumları okuyabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat