Nokta Organizasyon

Nokta Organizasyon firması olarak İstanbul içinde her türlü etkinlikleriniz için organizasyon hizmeti sunuyoruz.

Nokta Organizasyon
Nokta Organizasyon Yeni Kalem

Nokta Organizasyon firması olarak İstanbul içinde her türlü etkinlikleriniz için organizasyon hizmeti sunuyoruz. Firma olarak bizi diğer organizasyon şirketlerinde ayıran en önemli özelliğimiz çok uygun fiyatlarla en farklı ve kaliteli organizasyon çalışmalarını yapıyor olmamızdır. Firma olarak önceliğimiz sizlerin hayalleri ve memnuniyetidir. Hayallerinizde kurguladığınız tüm detayları en ince ayrıntısına kadar sizler için işliyoruz. Ve bu çalışmalar için en uygun fiyat tekliflilerini sunarak sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Nokta Organizasyon firması olarak en özel anlarınızın gizli kahramanları olarak görev alıyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü ve Açılış Organizasyonu alanlarında en etkin hizmetleri sizlere sunuyoruz. Sizlerde hayatınızın en önemli günleri olan bu etkinliklerde organizasyon işlerinizi bizlere emanet edebilirsiniz. Hayal ettiğinizin de ötesinde çalışmalarla sizlerin yanındayız.

En özel kokteyller ve mezuniyet törenleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Mekân süsleme ve ikramlıklar dâhil her bir detay için en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.  Ve her bir detay sizleri yormadan, bizler tarafından düşünülüp uygulanmaktadır.

Masa Sandalye Kiralama Hizmeti

Bazı toplu etkinlikler düzenlenmekte ve bu etkinliklerde, kısa süreli kullanılmak üzere masa ve sandalye ihtiyacı doğabilmektedir. Nokta Organizasyon firması olarak sizler için tüm organizasyon çalışmalarımızın yanında Masa sandalye kiralama hizmeti de sunuyoruz.

İstanbul içi istediğiniz adresleri için, istediğiniz adetlerde masa ve sandalye kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız ürünlerin teslimatı belirtmiş olduğunuz adreslere firmamız tarafından yapılmaktadır

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi