betgram kalebet

Sukulent Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Sukulent bakımı çok kolay olan bir bitki türüdür. Dikensiz kaktüs olarak ta bilinen sukulent sürekli olarak yeşil kalabilen etli yapraklara sahiptir.

Sukulent Bakımı Nasıl Olmalıdır?
Sukulent Bakımı Nasıl Olmalıdır? Yeni Kalem

Sukulent bakımı çok kolay olan bir bitki türüdür. Dikensiz kaktüs olarak ta bilinen sukulent sürekli olarak yeşil kalabilen etli yapraklara sahiptir. Bakımı çok kolay olduğu için ve dört mevsim yeşil kalabildiği için özellikle ev ve işyerlerinde dekorasyon çalışmalarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Sukulent bitkisi bir çöl bitkisidir. Bu nedenle sıcağı her zaman sevmektedir. Bulunduğu ortamda yaz kış eğer uygun sıcaklık korunursa bu bitki yeşil yapraklarından hiçbir şey kaybetmeyecektir. Özellikle kış mevsiminde dışarıda kalması ya da soğuk odalarda bırakılması onun çürümesin neden olacaktır. Bu nedenle kış mevsimlerinde belirli bir sıcaklığa sahip olan odalarda muhafaza edilmelidir.

Sukulentler aynı kaktüs bitkisi gibi çöl bitkisi olduğu için suyu pek sevmezler. Çok su verilen sukulentler kısa zamanda çürümektedir. Bu nedenle bakımları hep çok kolaydır. Aranan tek şart uygun sıcaklıklar olacaktır.

Online Sukulent Sipariş Ver

Çakırlar Tarım firması olarak sizler için en bol çeşitliliğin ve en uygun fiyatların yer aldığı online bir alışveriş sitesi hazırladık. 2017 yılından bu yana farklı birçok çeşitte kaktüs ve sukulent bitkisini sitemiz üzerinden satışa çıkarıyoruz. Sizlerde dekorasyon çalışmalarınızda kullanmak üzere farklı birçok yaprak formuna sahip olan en güzel kaktüs ve sukulentlerimiz için sitemizi kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda tamamen al yapımı olan ve her türlü konsept için özenle hazırlanan teraryum çeşitlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat