betgram kalebet

Bey Çiftliği Kurbanlık Satışı

Bey Çiftliği firması olarak sizler için online kurbanlık satışı yapıyoruz.

Bey Çiftliği Kurbanlık Satışı
Bey Çiftliği Kurbanlık Satışı Yeni Kalem

Bey Çiftliği firması olarak sizler için online kurbanlık satışı yapıyoruz. Firma olarak bizler 40 yıla yakın süredir Ankara merkez için besicilik hizmeti veriyoruz. Son yıllarda online kurbanlık hisse satışımız ile sizlerin güvenine layık olmaya çalışıyoruz.

Bey Çiftliği web sayfamıza giriş yaparak hem firmamızı hem de hizmet içeriğimizi çok daha yakından inceleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden sizlere sunmuş olduğumuz tüm kurbanlık seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Bütçenize en uygun olan kurbanlık alternatifini seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz kurbanlık paketi sizler için bayramın ilk günü kesim ve parçalama işlemlerinin ardından hazırlanacak ve bayramın ikinci günü adreslerinize teslim edilecektir.

Ankara kurbanlık satışlarımız için hiç yorulmadan seçim yapabilirsiniz. Sizler bayramın ilk günü evlerinizle aile ve dostlarınızla birlikte çok keyifli bir bayram geçirirken bizler noter huzurunda sizler adına, satın almış olduğunuz kurbanlık hisselerinizin kesim ve teslimi için çalışıyor olacağız.

Noter Huzurunda Kurbanlık Kesimi

Firma olarak sizlerin güvenini kazanmak önceliğimizdir. Bunun için tüm kurbanlık kesimlerimizi noter huzurunda yapıyoruz. Bayramın ilk günü noter eşliğinde en sağlıklı ve kendi yetiştirmiş olduğumuz kurbanlık hayvanlarımızı kesiyoruz. Bu süreci sizlere iletilmek üzere video kaydına alıyoruz. Böylelikle akıllarda oluşabilecek en ufak bir tereddüt ve şüpheye mahal vermeden tüm işlemlerimizi usulüne uygun olarak tamamlıyoruz. 

Ankara için kurbanlık alımlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınıza web sitemiz ve iletişim bilgilerimiz aracılığı ile yanıt alabilirsiniz.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat