betgram kalebet

Estetik Cerrahi

Estetik ve plastik cerrahi konusunda profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunan https://www.cahitvural.com/ sitesini ziyaret ettiğinizde merak ettiğiniz estetik konuları hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Estetik Cerrahi
Estetik Cerrahi Yeni Kalem

Estetik ve plastik cerrahi konusunda profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunan https://www.cahitvural.com/ sitesini ziyaret ettiğinizde merak ettiğiniz estetik konuları hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Profesyonel bir şekilde iz bırakmadan acısız operasyonlar ile gerçekleştirilen, daha estetik ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanızı sağlayan operatör doktor aracılığıyla yaptıracağınız meme büyütme operasyonları ile istediğiniz ve hayal ettiniz dolgun göğüslere, büyük göğüslere sahip olabiliyorsunuz. Özellikle meme ölçüleri küçük olan hanımların şikayetçi olduğu bir konu olan meme büyütme operasyonu ile ortadan kaldırılan küçük meme sorunu aynı zamanda daha dolgun ve daha estetik göğüs yapısına sahip olmak isteyen bayanlar tarafından da tercih edilmektedir. Göğüslerinin alt birleşme noktasında küçük kesiler açılarak protezler yerleştirilmesi şeklinde yapılan bu operasyon sırasında ve sonrasında herhangi bir acı veya sızı hissetmiyorsunuz. Operasyon sonrasında herhangi bir iz kalmadığı içinde estetik görünen göğüslere sahip olabiliyorsunuz. Operasyon sırasında uygulanan teknik sayesinde göğüsleriniz simetrik bir görünüme ve dolgun bir yapıya sahip oluyor.

Genç Yüzler

Göğüs büyütme operasyonlarında olduğu gibi orta yüz gerdirme operasyonları da acısız ve sancısız bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yüzünüzde oluşan sarkmalar, yaşlanmalar, kaşlarınızın aşağı doğru inmesi, ağız çevrenizin yaşlanması, elmacık kemiklerinizin belirginleştirilmesini istemeniz durumunda uygulamış olduğumuz Endoskopik orta yüz germe operasyonu ile sizleri bu sorunlardan kurtarıyoruz. Herhangi bir şekilde acı veya sızı hissetmeden, iz bırakmadan yapmış olduğumuz estetik operasyonları ile daha genç ve daha estetik görünen yüzlere sahip olabiliyorsunuz. Daha estetik ve daha özel bir gülüşe sahip olmak için sizlere sunmuş olduğumuz yüz germe operasyonundan faydalanabilirsiniz. Yüz derisinde açılan mikron ölçülü kesiler sayesinde iz bırakmadan deri altı dokusunu normal formuna kavuşturuyor ve gergin, estetik ve genç görünen bir yüze sahip olmanızı sağlıyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat