Bilinmeyen Numara Sorgulama

Cep telefonumuza her gün sayısız şekilde bilinmeyen numaralardan yapılan çağrılar geliyor.

Bilinmeyen Numara Sorgulama
Bilinmeyen Numara Sorgulama Yeni Kalem

Cep telefonumuza her gün sayısız şekilde bilinmeyen numaralardan yapılan çağrılar geliyor. Kimi reklam çalışması, kimi banka bilgilendirmeleri olurken, kimisi de dolandırıcılık içeren telefonlar olabiliyor. Son yıllarda cep telefonu üzerinden yapılan dolandırıcılık işlerinde büyük oranda bir artış söz konusudur. Bu nedenle insanlar bu tür yabancı numaralardan gelen aramalara karşı biraz önyargılı yaklaşıyor.

Sizlere gelen yabancı numara aramalarını hemen yanıtlamak istemiyorsanız bunun için sizlere önerebileceğimiz bir yöntem söz konusudur. Telefonunuza gelen çağrıyı hemen yanıtlamadan çağrının sonlanmasını beklemeniz ve çağrının ardından numara sorgula işlemi yapmanız sizlerin faydasına olarak bir durumdur. Eğer önemli bir çağrıysa ve siz bunu yanıtlamadıysanız aynı numaraya hemen bir geri dönüş yapabilirsiniz. Ya da aslında tehlikeli olmadığını gördüğünüz ama çokta önemli olmayan bir çağrı ise numaranın sizleri geri aramasını bekleyebilirsiniz.

Bu Nurama Nerenin Telefonu

Bilinmeyen no sorgulama işlemleri artık online siteler üzerinden kolaylıkla yapılıyor. Bu siteler forum türü işleyen bir yapı ile çalışıyor. Yabancı numara olarak düşündüğünüz ve kime ait olduğunu merak ettiğiniz numaralar eğer başka kişileri de aramışsa, bu numaralar hakkında sitelerde yorumlar yapılıyor. Ve bu yorumlar sonucun sizler numaranın kime ait olduğunu anlayabiliyorsunuz.

Örneğin 444 5 445 numarası sizi aradıysa ve bu numaranın kime ait olduğunu merak ediyorsanız bunun için sitemize giriş yapabilir ve 444 5 445 nerenin olduğunu aratabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi