betgram kalebet

Milyonerlerin seks partisine katılmak isteyenlere önce koronavirüs testi

Milyonerler için bu hafta sonu düzenlenecek seks partisine, yalnızca koronavirüs testi negatif çıkanlar kabul edilecek.

Milyonerlerin seks partisine katılmak isteyenlere önce koronavirüs testi
Milyonerlerin seks partisine katılmak isteyenlere önce koronavirüs testi

Giriş ücreti 24 bin TL olan ve Stanley Kubrick’in ünlü filmi Eyes Wide Shut türü bir erotik partiye girebilmek için misafirlerden negatif sonuçlu koronavirüs testi isteniyor. Yalnızca kooronavirüs testi negatif olanların kabul edileceği partinin Cumartesi günü yapılması planlanıyor. Parti, Lisbon’a bir saat uzaklıktaki Comporta’da özel bir villada yapılacak.

Yerel haberlere göre partiye şimdiden 40 kişi kayıt yaptırmış. Yalnız kişilerin de tek başına katılabileceği partide özel bir suitte geceyi geçirmek isteyen çiftler, parti için 24 bin TL’yi gözden çıkarmak zorunda.

0_kubrick-eyes-wide-shut-epstein

Özel üyelik alan Purilia tarafından düzenlenen partinin web sitesinde iş insanları ve ünlüler için lüks deneyimler sunulacağı vaad ediliyor. Bu yılın başında yine Lisbon’da düzenlenen benzer bir partiye politikacılar, futbolcular ve televizyon yıldızları katılmıştı.

Topluluğa henüz üye olmamış adaylar ise, kabul sürecinde titizce düzenlenmiş bir dizi görüşmeden geçiyor. Cumartesi günü yapılacak etkinlikte katılımcılara kimliklerini gizleyebilmeleri için Venedik tarzı maskeler verilecek.

0_Young-man-blindfolding-smiling-woman-during-foreplay-sex-play-c

Partinin yapılacağı villanın lokasyonu ise sır gibi saklanıyor. Bölgedeki sağlık yetkilileri yaptığı açıklamada özel etkinliğe katılacak kişi sayısının koronavirüs önlemleri nedeniyle belirlenen kısıtlamaları aştığını, ancak parti organizatörlerinin basında etkinlik için izin alındığı yönünde beyanat verdiğini belirtti.

Konukları karşılamak için bekleyecek olan lüks limuzinler, aynı zamanda misafirleri gizli parti mekanına götürecek.

0_Aerial-view-of-the-beautiful-Comporta-Beach-at-the-Troia-Peninsula

Organizatörler ise yayınladıkları mesajda “Purilia, yüksek mükemmellik standartlarını koruyarak, yaratıcı ve kültürel açıdan zengin programlarla; sağladığı güvenli ortamla üyelerimizin ve misafirlerimizin eğlence ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için var” açıklamasında bulundu.

Lizbon’dan bir saat mesafe uzaklıkta bulunan Comporta, Portekiz’in en iyi saklanan sırrı olarak tarif ediliyor. Bölge, Portekizliler dışında Fransız ve İngiliz ziyaretçiler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Comporta’da tatil yapan ünlüler arasında Nicolas Sarkozy, Carla Bruni ve Madonna gibi isimler bulunuyor.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ
Portekiz milyonerler için seks partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat