Bankadan Satılık Araç

Bankadan satılık araçlar ilanları ilginizi çekiyorsa ve bu ilanların ne demek olduğunu merak ediyorsanız Hacizli Arabalar sitemize giriş yapabilirsiniz.

Bankadan Satılık Araç
Bankadan Satılık Araç Yeni Kalem

Bankadan satılık araçlar ilanları ilginizi çekiyorsa ve bu ilanların ne demek olduğunu merak ediyorsanız Hacizli Arabalar sitemize giriş yapabilirsiniz. Sitemizde icra yolu ile 

Ziraat bankası satılık araç ilanlarını ve süreçlerini takip edebilirsiniz. Yine Halkbank araç satış ve daha birçok bankadan satılık araçlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bankadan satılık araç ilanları icra yolu ile satışı yapılacak olan araçları içermektedir. Bankalarda araç kredi kullanılarak alınan ve bankalara kredi borçları ödenemeyen tüm araçlar bankalar tarafından icra yolu ile satışa çıkarılmaktadır. Bu araçların satışları ihale yolu ile yapılmaktadır. İcra daireleri tarafından yapılan satışlarda izlenmeniz gereken prosedürler ve dikkat etmeniz gereken detaylar sitemizde yer alan içeriklerde tek tek sizlere anlatılmaktadır.

İcra Yolu İle Araç Satın Alma

İcra yolu ile çok uygun fiyatlardan saraç satın alabilirsiniz. Bunun için Hacizli Arabalar web sayfamızı ve icra yolu ile satışa çıkarılan en güncel araçları takip edebilirsiniz.

İcra yolu ile satışa çıkarılan araçlar banka ya da kişilere ipotek olan ve borcu ödenmemiş olan araçlardır. Alacaklı olan kişi ya da kurumlarda borçlarını tahsil edebilmek için aracın icra yolu ile satışını talep etmekte ve bu satış için ilgili icra dairelerinde ihale usulü satışa sunulmaktadır. Satış fiyatı ise başlangıç olarak araçların kasko değerinin %50’si olarak alınmaktadır. Bu nedenle bu satışlarda fiyatlar her zaman piyasanın çok altında olmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat