İnkjet Kodlama Cihazları

Ürün kodlama işlemleri artık birçok sektör için zorunlu hale gelmiştir.

İnkjet Kodlama Cihazları
İnkjet Kodlama Cihazları Yeni Kalem

Ürün kodlama işlemleri artık birçok sektör için zorunlu hale gelmiştir. Her tür gıda ürünlerinde kanunların gerektirdiği tüm bilgilerin ürün üzerine kodlanması ve ancak bu şekilde satışa sunulması gerekmektedir. Yine ilaç sanayisinde her tür ambalaj üzerine üretimi yapılan ilaçlarla ilgili gerekli bilgilerin en uygun yöntemlerle kodlanması gerekmektedir.

Ürün kodlama işlemlerinde en çok kullanılan farklı iki yöntem bulunmaktadır. Bunlardan birisi inkjet kodlama yöntemidir. Bu yöntemde özel olarak üretilmiş olan İnkjet cihazlar ile ürün üzerine mürekkep püskürtme yapılmaktadır. Ve cihazların hafızlarına kaydedilen tüm bilgiler bu yöntem ile ürün üzerine kodlanmaktadır.

Zanasi inkjet bu alanda en çok tercih edilen markalardan birisidir. Sizlerde bu cihazlar ile her tür ürün için kaliteli bir kodlama yapabilirsiniz.

Ekip Kodlama İle Geniş Ürün Çeşitliliği

Ekip Kodlama firması olarak sizlere farklı birçok marka ve yöntem ile çalışan en faydalı kodlama cihazlarının satışını yapıyoruz. Firma web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Ve burada yer alan her farklı marka için en kullanışlı ve uygun fiyatlı kodlama cihazlarını bulabilirsiniz.

Ürün kodlama sürecinde sizlere farklı yöntemlerle çalışan cihazlar sunuyoruz. İnkjet sistemler ile püskürtmeli olarak kodlama yapabilirsiniz. Lazer markalama ile yoğun ışın kullanarak kodlama yapabilirsiniz. Ve nokta vuruş sistemler için en geniş ürün aralığımızı web sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Satış ve servis talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat