Dega Basım Barkod Etiketi

Barkodlar her biri ürün için bulundurulması zorunlu olan özel kodlardır. Her firmanın ve ürün çeşidinin sahip olduğu barkod numarası farklıdır.

Dega Basım Barkod Etiketi
Dega Basım Barkod Etiketi Yeni Kalem

Barkodlar her biri ürün için bulundurulması zorunlu olan özel kodlardır. Her firmanın ve ürün çeşidinin sahip olduğu barkod numarası farklıdır. Bu numara aslında dışarıdan bakıldığında hiçbir şey ifade etmese de içeriğinde çok önemli bilgiler barındırmaktadır. Bir barkod ile ilgili ürünün hangi ülkede, hangi firmada, hangi mamul sayısı ile ve hangi kontrol numarası ile üretildiği anlatılmaktadır. Bu nedenle ürün üzerinde bulunması zorunludur.

Ürün üzerinde barkod bulundurabilmenin en kolay yolu ise Barkod Etiketi kullanmaktır. Dega Basım firması olarak sizlere Barkod Etiketi üretimi alanında hizmet veriyoruz.

Firma olarak 2007 yılından bu yana etiket ve baskı üzerine çalışıyoruz. Ve bu gün ülkenin barkod etiketi ihtiyacınızın büyük bir kısmını bizler karşılıyoruz. Sizlerde web sayfamıza giriş yaparak hem firmamız hem de ürünlerimiz hakkında detaylı olarak bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden iletişim bilgilerimizi bulabilir ve bizleri arayarak fiyat ve teslimat süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dega Basım Pos Rulosu

Dega Basım firması olarak işletmelerin etiket ve rulo kağıt alanında her türlü ihtiyacını en kaliteli şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Firmamız tarafından üretilen tüm ürünlerimiz en kaliteli malzemelerden elde edilmektedir. Ve en uygun fiyatlar üzerinden sizlere sunulmaktadır.

Pos Rulosu ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Yine ürün çeşitlerimiz arasında yer alan Ribon çeşitlerimiz hakkında bilgi alabilir ve bu ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat