Özel Lezzetler

Çok özel ve güzel bir lezzet olan ve doğru yapılmadığına lezzetini kaybeden çiğköfte ülkemizde farklı markalar ile sizlere sunulmaktadır.

Özel Lezzetler
Özel Lezzetler Yeni Kalem

Çok özel ve güzel bir lezzet olan ve doğru yapılmadığına lezzetini kaybeden çiğköfte ülkemizde farklı markalar ile sizlere sunulmaktadır. Ülkemizin bilinen ve köklü markalarından biri olan ve 2005 yılından beri Yemek sektöründe yer alarak sizlere çiğköfte hizmetleri veren Serince çiğköfte günümüzde çiğköfte zinciri ile bilmektedir. Profesyonel olarak sizlere çiğköfte üretimi yapan ve hijyenik üretim tesislerine sahip olan firma profesyonel ve deneyimli aşçılar ile çalışmaktadır. Üretim tesislerinde üretmiş olduğu çiğköfteleri şubelerine hijyenik koşullarda ulaştıran firma tüm şubelerinde aynı lezzeti sizlere sunmaktadır. Serince çiğköfte zinciri; Türkiye gelindeki şubelerinde standart tasarımlar ve dekorasyonlar ile hizmet vermektedir. Serince çiğköfte zincirlerinden herhangi birine uğradığınız da sizlere piramit çiğköfte, suşi çiğköfte, porsiyon Çiğköfte, yağlı dürüm çiğköfte gibi farklı lezzetleri sunan ve tadı damağınızda kalacak olan çiğköfte ürünleri de hizmet veren firma aynı zamanda profesyonel ve kurumsal olarak personellerine hizmet vermektedir.

Kurumsal Şube Tasarımları

İstanbul, Amasya, Ankara, Tokat, Sivas, Erzincan gibi farklı illerde sayısız şubeye sahip olan Serince çiğköfte yemek sektöründe yer aldığı 2005 yılından beri edindiği tecrübeyle sizlere çok özel bir şekilde hizmet vermektedir. Klasik çiğköfte dışında üretmiş olduğu özel lezzetlere sahip olan firma farklı lezzetleri de sizlere sunuyor. Suşi çiğköfte ve piramit çiğköfte gibi özel lezzetleri Serince çiğköfte şubelerinde tadabilir, ailenizle birlikte şubelere giderek bu özel lezzetleri tüketebilirsiniz. Hijyenik üretim tesislerinde üretilen çiğköfteleri tüketmek istediğiniz en yakın şubeye gitmeniz yeterli olacaktır. Yeni açılan üretim tesislerinin yanı sıra sahip olduğu üretim tesisleri ile de çiğköfte üretimi yapan firma bu alanda bir marka haline gelmiştir. Bakanlıklar tarafından yayınlanmış olan standartlara göre üretilen çiğköftelerde herhangi bir şekilde katkı maddesi yer almamaktadır

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat