Ekonomik ve Profesyonel Güvenlik Hizmeti

Ankara güvenlik firması olarak hayatımızda yer alan, bizlere profesyonel bir şekilde hizmet veren Öz Yeni Yurt Güvenlik firması başta kişi güvenliği olmak üzere para, kıymetli evrak ve eşya güvenliğinin sağlanması alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Ekonomik ve Profesyonel Güvenlik Hizmeti
Ekonomik ve Profesyonel Güvenlik Hizmeti Yeni Kalem

Ankara güvenlik firması olarak hayatımızda yer alan, bizlere profesyonel bir şekilde hizmet veren Öz Yeni Yurt Güvenlik firması başta kişi güvenliği olmak üzere para, kıymetli evrak ve eşya güvenliğinin sağlanması alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Aynı zamanda değerli eşyaların nakliyesinin yapılması, sivil, üniformalı olarak silahlı veya silahsız koruma sağlanması, alan korunmasını sağlanması, iş yerinin, sağlık ve eğitim kurumlarının profesyonel bir şekilde korunması, iç ve dış güvenliğinin sağlanması konusunda eğitimli personelleri hizmet vermeye devam etmektedir. Okul güvenlik şirketleri arasında yer alan ve eğitim kurumu güvenliği hizmeti veren firma bu alanda 24 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Eğitim Kurumu Güvenlik Hizmetleri

Okul güvenliği konusunda sadece personel hizmeti veya teknolojik olarak üst seviye güvenlik ekipmanları ile sizlere hizmet veren firma bu anlamda Ankara güvenlik firmaları arasında da fark yaratmıştır. Giriş çıkışların kontrol edilmesi, kayıt altına alınması, denetlenmesinin yanı sıra kamera güvenlik sistemiyle okul çevresinin sürekli izlenmesi gibi hizmetler alabileceğiniz firma uygun fiyat politikası ile sizlere her zaman ekonomik anlamda avantaj sağlamaktadır. Büyük çaplı fabrika, mağaza, alışveriş merkezlerinde kişi güvenliğinin yanı sıra ham madde ürün giriş çıkışlarını kontrol etmektedir.

Sizlerde Öz Yeni Yurt Güvenlik firması olarak 1996 yılından bu yana bu sektörde hizmet veren firmamıza web sayfamız üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat