Mustafa Bulut Kimdir?

1967 yılında Elazığ’da dünyaya gelen ve Almanya’da yaşamına devam ederek bu şehirde yetişen Mustafa Bulut profesyonel golf lisansına sahip olan ve 4 ay gibi kısa bir süre de bu lisansı almış olan bir golf tutkunu, profesyonel golf sporcusudur.

 Mustafa Bulut Kimdir?
 Mustafa Bulut Kimdir? Yeni Kalem

1967 yılında Elazığ’da dünyaya gelen ve Almanya’da yaşamına devam ederek bu şehirde yetişen Mustafa Bulut profesyonel golf lisansına sahip olan ve 4 ay gibi kısa bir süre de bu lisansı almış olan bir golf tutkunu, profesyonel golf sporcusudur. 2014 yılına kadar farklı spor branşları ile ilgilenmiş olan ve sporcu kişiliği ile 22 farklı birincilik kazanmış olan Bulut, 2014 yılında ilk defa katıldığı golf turnuvasında 147 kişi içinden birinci olarak adını alman basınında duyurmuştur. Aynı yıl içinde yapılan prestijli turnuvalara da katılan ve bu turnuvalarda birincilikler kazanan Mustafa Bulut golf dünyasının önemli sporcuları arasına girmiştir.

Mustafa Bulut aynı zamanda ülkemiz adın çok önemli ve büyük bir değerdir. Sahip olduğu üstün yetenekleri sayesinde bugün tüm dünyanın takip ettiği en önemli golf sporcularından birisidir. Sizlerde kendisi ile bir golf yolculuğuna başlamak istiyorsanız bunun için web sayfasına giriş yapabilirsiniz ve buradan erişim sağlayabilirsiniz.

Özel Yetenekler

Profesyonel olarak gol sporu ile ilgilenen ve dünya genelinde golf turnuvalarına katılmaya devam eden Mustafa Bulut aynı zamanda açmış olduğu VIP Profesyonel Gol Akademi aracılığı ile tutkunu olduğu golf sporunu tanıtmaya ve eğitimler vermeye devam etmektedir. Katıldığı turnuvalardan kazanmış olduğu deneyim ve tecrübeyi golf tutkunları ile paylaşan Bulut bu alanda aktif olarak golf hayatını da sürdürmektedir.

mustafabulut mustafa bulut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat