Zikirmatik Uygulaması İndir

Zikir çekmek ve zikir çekmenin faydaları Kuranı Kerim’de dahil olmak üzere birçok yerde sizlere anlatılmaktadır.

Zikirmatik Uygulaması İndir
Zikirmatik Uygulaması İndir Yeni Kalem

Zikir çekmek ve zikir çekmenin faydaları Kuranı Kerim’de dahil olmak üzere birçok yerde sizlere anlatılmaktadır. İbadetlerinizin haricinde boş kaldığınız her anda, Allah’ı anabilmenin en güzel yolu zikir çekmektir. Zikir çekmek aynı zamanda sizlere büyük bir huzur ve güven vermektedir. Kendinizi Allah’a en yakın hissettiğiniz anlardan olan zikir çekme anlarını günün her saatinde, kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Eğer her gün düzenli olarak farklı birçok zikir çekiyorsanız ve tesbihat yapıyorsanız, bunların hepsini tek bir uygulama ile karıştırmadan takip edebilirsiniz. Telefonunuza ve tabletinize indireceğiniz Zikirmatik uygulaması sayesinde tüm zikirlerinizi her gün düzenli olarak kaldığınız yerden devam ederek çekebilirsiniz.

Zikirmatik uygulamamızda basit zikirmatik özelliğini kullanabilirsiniz. Ya da aynı anda birçok farklı zikri takip edebilmek için çoklu zikirmatik seçeneğini kullanabilirsiniz. Böylece her bir zikir için ayrı bir takip yapabilir ve bunları birbirine karıştırmadan görevinizi yerine getirmiş olursunuz.

Esmaül Hüsna

Zikirmatik uygulamamızda sizler için hazır olan zikirler bulunmaktadır. Yüzlerde farklı hazır zikir, Esmaül Hüsna veya teşbih duaları ile hazır olarak sunulan tüm zikirleri istediğiniz anlarda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ya da kendi tesbihat ve zikirleriniz için ayrı bir bölüm oluşturmak isterseniz, bunları uygulama üzerinde kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Zikirmatik uygulamamızda sizlerin ekrana sürekli olarak bakmasına gerek kalmadan, titreşim ve ses özellikleri ile bir uyarı yöntemi kullanılmaktadır. Böylece her bir zikir için en kolay takibi yapabilirsiniz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat