Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı sistemleri özellikle çok insan hareketinin olduğu toplu yaşam alanlarında tercih edilmektedir.

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri
Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri Yeni Kalem

Otomatik kapı sistemleri özellikle çok insan hareketinin olduğu toplu yaşam alanlarında tercih edilmektedir. Hem estetik ve şık bir tarzı olan hem de kullanım kolaylığı ve avantajı sunan otomatik kapı sistemleri ince bir işçilik ile çok uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir.

Hastanelerde, özel kliniklerde, alışveriş merkezlerinde, iş merkezlerinde, mağazalarda ve daha farklı birçok alanda otomatik kapı sistemleri karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda fotoselli kapı olarak ta bilinen bu sistemlerde yer alan fotoseller aracılığı ile tespit edilen hareketlere göre kapılar otomatik olarak açılıp kapanmaktadır. Bu tarz bir çalışma sistemi aslında o mekanlar için bazı avantajlar doğurmaktadır.

Öncelikle fotoselli otomatik kapı sistemlerinin kullanımı manuel kapılara göre elbette çok daha kolaydır. Bunun yanında enerji tasarruf açısından oldukça verimli sistemlerdir. Yaz ve kış aylarında iç ve dış mekan arasında hava alışverişi bu sistemler sayesinde en az düzeyde kalmaktadır. Manuel olarak işleyen yapılarda kapıların açık kalma sorunu önemli bir detaydır. Bu sistemler bu tür sorunları tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Atlas Otomatik Kapı İle Fotoselli Kapı Hizmeti

Atlas Otomatik Kapı firması olarak sizler 15 yılı aşkın süredir hizmet sunuyoruz. Firmamız bünyesinde otomatik ve fotoselli kapı satışı ile birlikte tamir ve bakım çalışmaları da yapıyoruz. Firmamız tarafından kurulmuş olan ya da farklı firmaların kurmuş olduğu sistemler için fotoselli kapı tamiri alanında bizlere ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat