Ahşap Ambalaj Ürünleri

Ahşap malzemeler doğallığı, sağlıklı olması ve dayanıklılığı ile her sektörde sıklıkla kullanılmaktadır.

Ahşap Ambalaj Ürünleri
Ahşap Ambalaj Ürünleri Yeni Kalem

Ahşap malzemeler doğallığı, sağlıklı olması ve dayanıklılığı ile her sektörde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle taşımacılık ve sevkiyat alanlarında kullanılan ambalaj ürünlerinin ahşap malzemelerden tercih edilmesinin de en önemli nedeni budur.

Ahşap Ambalaj ürünleri taşımacılık işlerinde ve özellikle gıda sevkiyatlarında ürün ile birebir temas edebilecek derecede sağlıklı malzemelerdir. Gıda taşımacılığında ister ambalajlı ürünler olsun, isterse açık ürünler olsun, ahşap ambalajlar içerisinde sıklıkla kullanılabilmektedir. Meyve ve sebze taşımacılığında ahşap kasaların kullanılmasının nedeni budur.

Akasya Ahşap Ambalaj Firması

Akasya Ahşap Ambalaj firması olarak bizler standart ölçümlemelerde ve özel istek üzerine istenilen ebatlarda her tür ahşap ambalaj üretimi yapıyoruz. Sektörde en çok kullanılan ahşap paletler için sitemize giriş yapabilirsiniz. fabrikalar ve her tür taşımacılık de depo çalışmalarında kullanılan paletler için istediğiniz ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

Ahşap Kontrplak Kasa ürünlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz. Kontrplaklardan üretilen ve her yanı kapalı olan bu kasalar aynı zamanda oldukça hafif malzemelerdir. Bu nedenle taşımacılık sektöründe dayanıklılık ve hafifliği bir arada sunduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.

Ahşap kasalar her tür ve modelde yapılabilmektedir. Parmaklı ya da düz olacak şekilde, ihtiyaçlarınıza göre tüm ahşap kasa modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler bölümünden tüm ürünlerimizi görebilirsiniz. Ve bizlerle iletişime geçerek en uygun fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat