Ürünlerinizin Ömrünü Uzatın

Evinizde bulunan teknolojik ürünlerin ömrünü uzatabilirsiniz. Genel olarak evinize aldığınız teknolojik ürünleri uzun süre kullanıp hiçbir bakımını yaptırmıyorsunuz.

Ürünlerinizin Ömrünü Uzatın
Ürünlerinizin Ömrünü Uzatın Yeni Kalem

Evinizde bulunan teknolojik ürünlerin ömrünü uzatabilirsiniz. Genel olarak evinize aldığınız teknolojik ürünleri uzun süre kullanıp hiçbir bakımını yaptırmıyorsunuz. Buna bağlı olarak ürünler zaman içerisinde yıpranarak bozuluyor. Böylesine sorunlardan kurtulmak için ürünlerinizin periyodik bakımlarını yaptırabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizin ömrü uzayacaktır. İzmir çevresinde sizler için kaliteli hizmet sağlamaktayız. Arçelik, Beko ve Altus gibi markalara sahip ürünleri özel hizmet olarak tamir etmekteyiz. Arızalı bulunan ürünlerinizi en kısa süre tamir ediyoruz. Bunun yanı sıra ürünlerinizin ekspertizini çıkartarak ürünün bozulmasına neden olabilecek problemleri ortadan kaldırıyoruz. En önemlisi ürünlerinizin periyodik bakımlarını yaptırmanızdır. İzmir civarında Karşıyaka Arçelik Servisi gibi önemli hizmetlerimiz vardır.

Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutuyoruz

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına İzmir bölgesinde Buca Arçelik Servisi ve Bornova Arçelik Servisi hizmetini sağlamaktayız. Ne kadar geniş kitlelere hizmet verirsek sizlere ulaşma şansımız o kadar kolay olacaktır. Verdiğimiz hizmetleri gün içerisinde tamamlamaktayız. Bizlere ulaştığınız gün içerisinde bütün işlemlerinizi tamamlıyoruz. Fiyat konusunda değişiklikler yaşanmakla beraber İzmir civarında herhangi bir ürünün arızası için tespit ve yol ücretimiz 50 TL olarak belirlenmiştir. Verdiğimiz hizmetin arkasında duruyoruz. Arıza tespit edilerek tamir edilen ürün aynı sorunlar ile tekrar arıza verirse ücretsiz bir şekilde servis sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz bu hizmetimizden sizlerde yararlanabilirsiniz. Ürünleriniz ömrünü uzatmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UC İle Benzersiz PUBG Keyfi
UC İle Benzersiz PUBG Keyfi
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'