Hijyenik İşletmeler

Yeni dönemde insanların girip çıktığı her yerde önlemler alınmaktadır. Bu önlemler hastalığın kolay atlatılmasında önem taşımaktadır.

Hijyenik İşletmeler
Hijyenik İşletmeler Yeni Kalem

Yeni dönemde insanların girip çıktığı her yerde önlemler alınmaktadır. Bu önlemler hastalığın kolay atlatılmasında önem taşımaktadır. Özellikle insanların gün içerisinde çok fazla kullandığı market, restoran gibi daha birçok alanda özel önlemler alınmıştır. Bu önlemlerin başında bu tip yerlere giriş yapılırken içeride ki kişi sayısına göre yeni giriş yapılmaktadır. Eğer ki içeride fazla kişi var ise yeni kişi alınmamaktadır. Bunun yanında sosyal mesafe zemin etiketi insanların arasında ki sosyal mesafeyi ayarlamakta önem taşımaktadır. Birçok işletme bu mesafe etiketleri ile insanların daha sağlık bir şekilde hizmet almalarına yardımcı olmaktadır. Bunun yanında özellikle restoran gibi insanların oturup uzun süre vakit geçirdikleri yerlerde masalarda dezenfektan standı bulundurulmaktadır. El temizliği bu hastalığın önüne geçme konusunda en en önemli konuların başında gelmektedir.

Hangi Dezenfektan Daha Sağlıklı

Piyasada şuan için birçok dezenfektan bulunmaktadır. Bu dezenfektanların birçoğu elle basmalı dezenfektanlardır. Bunlarında birçok faydası olsa da insanların ellerini değmesi bir sorun yaratabilmektedir. Ancak ayak pedallı dezenfektan standı bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Alt bölmede bulunan ayak basma yeri ile ürünün sıkma bölmesine baskı uygulanır ve dezenfektan elinize akar. Bu işlem sırasında stant ile kişi asla temas etmez ve temas ile bulaşabilecek bir etken kalmamış olur. Bu stant artık normal standarlar dan daha fazla görülmektedir. Özellikle belediyeler toplu taşıma duraklarında bu tip ürünleri tercih etmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UC İle Benzersiz PUBG Keyfi
UC İle Benzersiz PUBG Keyfi
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'