Tavşancıl Yalı Cafe Kocaeli’de Evlilik Teklifi ve Düğün

Kocaeli’de evlilik teklifi yapılacak yerler, evlilik teklifi mekanları, restaurant gibi fikirlere açık olan Tavşancıl Yalı Cafe yeniliklere açık görünüyor.

Tavşancıl Yalı Cafe Kocaeli’de Evlilik Teklifi ve Düğün
Tavşancıl Yalı Cafe Kocaeli’de Evlilik Teklifi ve Düğün Yeni Kalem

Kocaeli’de evlilik teklifi yapılacak yerler, evlilik teklifi mekanları, restaurant gibi fikirlere açık olan Tavşancıl Yalı Cafe yeniliklere açık görünüyor. Yalı Kafe Kocaeli Tavşancıl sahil bölgesinde bulunup denize kenarı bir mekandır.

Yalova, Gölcük ve Osman Gazi köprü manzarasına seyirci olan Yalı Cafe 1000 metre kare büyüklüğü sayesinde hem kafeterya olarak kullanılıyor hem de özel gün organizasyonu olarak işleyebiliyor.

Kocaeli’de Evlilik Teklifi Yapılacak Yerler

Kocaeli’de evlilik teklifi yapılacak yerler ve düğün organizasyonları gerçekleştiren yerler arasında Tavşancıl Sahil Kafe ’nin ilk sıralar arasında olduğu söyleniyor.

Evlilik teklifi yapmak için 500 metre kare büyüklüğündeki bahçe alanı tercih edilebilir. Bahçe bölümünün yeşillikler, armut koltuklar, deniz manzarası ve Osman Gazi Köprü manzaraları eşliğinde etkili bir görünüme sahip olduğu biliniyor.

Kocaeli’de Doğum Günü Nerede Kutlanır

Kocaeli’de doğum günü nerede kutlanır olarak Tavşancıl Yalı Cafe ilk sıralarda biliniyor. Evlilik teklifi ve düğün organizasyonları düzenleyen Yalı Kafe, doğum günü kutlamaları için de özel düzenlemeler gerçekleştirmektedir.

Yalı Kafe’nin canlı müzik, 500 metre kapalı alan ve 500 ve metre içeri alanı sayesinde geniş yelpazeye sahip bir mekan olduğu söyleniyor. Tavşancıl sahil bölgesi içinde deniz kenarında bulunan Tavşancıl Yalı Cafe birçok özel gün düzenlemesini, hem müşterilerinin isteğine göre, hem de profesyonel personel kadrosu ile gerçekleştirebilmektedir.

tavşancıl yalı cafe tavşancıl sahil kafe tavşancıl sahil restaurant
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi