Silikon Emzik Tavsiye

Emme içgüdüsü tüm bebeklerde doğuştan vardır. Bebekler severek yaptıkları bu emme işini her zaman aç oldukları için yapmazlar. Tok olduğundan emin olunan bebeğe içgüdüsel davranışını yapabilmesi için emzik verilebilir.

Silikon Emzik Tavsiye
Silikon Emzik Tavsiye Yeni Kalem

Emme içgüdüsü tüm bebeklerde doğuştan vardır. Bebekler severek yaptıkları bu emme işini her zaman aç oldukları için yapmazlar. Tok olduğundan emin olunan bebeğe içgüdüsel davranışını yapabilmesi için emzik verilebilir.

Neden Silikon Emzik Tercih Edilmeli?

Emzik çeşitlerinden silikon emzik, bebeklerin hassas ağız yapılarına uygun olarak üretilen bu ürünler, pürüzsüz, yumuşak ve ağız içi hareketlerde bebekleri zorlamayacak bir şekilde tasarlanmaktadır. Bu tasarımlar her bebeğin kolayca emziğe alışmasını sağlar. Güçlü yapıları ile dayanıklı olurlar. Her hangi diş eksiği olmadıktan sonra 3 ay kullanabilirler. Tadı ve kokusu olmamakla sağlıklıdır. Şeffaf görüntüleri hijyenik olup olmadıklarını kontrol altında tutmayı kolaylaştırır. Silikon emzik ısıya dayanıklı yapısı ile kaynatılarak hijyen sağlamasına izin verir. 

Damaklı ve Damaksız Silikon Emzik Modelleri

Damaksız emzik modelleri yapısı ile anne göğsünü andırır. Yuvarlar uç kısmı bebekte anne göğsünü emme hissi yaratır. Daha çok yeni doğan bebeklerde tercih edilmelidir. 1 yaşına gelindiğinde kullanılmaya devam edilmesi bebeğin ağız yapısını bozacağından sakıncalı olabilir. Damaklı seçeneği ile daha çok tercih edilen silikon emzik, bebeklerin ağız yapısına tam oturmaktadır. Her yaş grubundaki bebeğe uygun olan bu tür emzikler bebeklerin ağız yapısını da bozmaz. İstenilen renk ve modeldeki silikon emziklere https://shop.nuk.com.tr/silikon-emzikler sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi