Katkısız ve Saf Ürünler İçin Hizmetinizdeyiz

Yörenizden sitemiz üzerinden satışa sunmuş olduğumuz ürünler ile damak lezzetinize hitap edebilecek içerikleri ile sunmuş olduğumuz kategorilerimiz de gün geçtikçe çeşitlendirme üzerine büyük bir emek harcıyoruz

Katkısız ve Saf Ürünler İçin Hizmetinizdeyiz
Katkısız ve Saf Ürünler İçin Hizmetinizdeyiz Yeni Kalem

Yörenizden sitemiz üzerinden satışa sunmuş olduğumuz ürünler ile damak lezzetinize hitap edebilecek içerikleri ile sunmuş olduğumuz kategorilerimiz de gün geçtikçe çeşitlendirme üzerine büyük bir emek harcıyoruz. Gıda kategorisinde belirli bir yer edinmiş olan ve bu sektörde hizmet sunan her bir çalışanın muhakkak ki belirli hijyen koşullarına ve sağlıklı ortamlarda üretim yapılmasına dikkat etmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra üretilen hiçbir ürünün içerisinde sağlığa zarar vermeyecek ve organikliğini koruyan ürünlerin barındırılması da gerekir. Tüm aşamaları bilinçli bir şekilde gerçekleştirerek doğadan sunulmuş olan yöresel ürünler ile lezzetleri sizlerle buluşturabilmek adına kapınıza kadar getiriyoruz.

Site İçi Ürün Kategorileri

Her bir ürünün özel bir paketleme süreci bulunuyor. Bu süreç katı gıdalar için farklı olurken akışkan ve sıvı olabilecek olup satışta bulunan doğal ürünlerimizin paketlenmesi de farklı olmaktadır. Ürün kategorilerimiz içerisinde; gurme ürünler, kahvaltılıklar, hediyelik ürünler, gıda ürünleri, sirkeler, şarküteri ürünleri içerisinde bez sucuk, süt ürünleri, bakliyat, birbirinden çeşitli salça ve sos ürünleri ile hizmete bulunuyoruz. Kalitemizi sizlere sunmuş olduğumuz ürünleri ürünler ile ortaya koyuyoruz. Sizlerde yörenizden sitesi aracılığı ile birbirinden farklı alanda üretilmiş olan doğal yiyeceklere ulaşabilmek için veya hediye edebilmek için sitemiz aracılığı ile sipariş oluşturabilirsiniz. Daha detaylı bilgi alabilmek sipariş oluşturabilmek ve siparişiniz ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru hakkında cevap bulabilmek için sitemiz üzerindeki iletişim kanalımız üzerinden bizlerle iletişime irtibata geçebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
İzmir'de bir kişi, 33 saat sonra enkaz altından yaralı olarak kurtarıldı
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi
Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi