GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-10-2020 10:05   Güncelleme : 29-10-2020 10:05

Antalya Rent A Car İle Kiralık Araçlarda Güvenli Sürüş Deneyimi

Piyasada üretimi yapılan her bir aracın kendine özel bir sürüş deneyimi bulunur. Bu araçların üretim aşamasında sürücüye kolaylık sağlayacak konsolda üretimi gerçekleştirilir.

Antalya Rent A Car İle Kiralık Araçlarda Güvenli Sürüş Deneyimi

Piyasada üretimi yapılan her bir aracın kendine özel bir sürüş deneyimi bulunur. Bu araçların üretim aşamasında sürücüye kolaylık sağlayacak konsolda üretimi gerçekleştirilir. Bazı modeller otomatik olabilirken bazıları ise manuel olabilmektedir. Bu sizin ehliyet alma aşamasında ne tarz bir sürüş deneyimini kazandığınız ile ilgili bir durumdur. Antalya rent a car firmamız aracılığı ile kiralamak istediğiniz herhangi bir araç; manuel ve otomatik olarak iki farklı seçeneklerde sürüş yaşayabilmeniz için hazırlanmıştır. İstediğiniz seçeneklerde ve istediğiniz renkte bünyemizde barındırdığımız modellerden birini tercih ederek belirli tarihler arasında kiralayabiliyorsunuz. Burada önemli olan sürücü ehliyetinizin varlığıdır. Araçların üzerinde herhangi bir sigorta yönüyle bir eksiklik bulunmamaktadır. Kasko sigortası yapılmış olan tüm araçlarımız Antalya yıllık araç kiralama hizmeti kapsamıyla kullanılabilir ve hizmet verebilecek halde temizlik ile bakımı yapılarak sizlere teslim edilir.

Antalya Rent A Car Manuel ve Otomatik Kiralık Araç

Rent a car Antalya firmamız kapsamında Antalya aylık araç kiralama istediğinde bulunduğunuz aracımız hakkında detaylı bilgi alabilmek için sitemiz üzerindeki iletişim numaraları ile bizlerle irtibata geçerek fiyat üzerine veya araçlar üzerine daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Antalya'da bulunan ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz. Günlük veya aylık kiralamada bulunacak olduğunuz aracı site üzerindeki sizlere belirlenmiş alandan öncelikle tercih ediyorsunuz. Ardından belirlemiş olduğunuz alış tarihi, alış saati ve ardından aracın bırakış tarihi ve bırakış saatini kendiniz seçiyorsunuz.