InterTurkey Yardım Projeleri

Ülkemiz çapında birçok sosyal yardım projesi ile adından sıklıkla söz ettirmekte olan InterTurkey ekibi, 2012 yılında faaliyet hayatına başlamış ve 2020 itibarıyla da işlemlerine hız kesmeden devam etmektedir.

InterTurkey Yardım Projeleri
InterTurkey Yardım Projeleri Yeni Kalem

 Ülkemiz çapında birçok sosyal yardım projesi ile adından sıklıkla söz ettirmekte olan InterTurkey ekibi, 2012 yılında faaliyet hayatına başlamış ve 2020 itibarıyla da işlemlerine hız kesmeden devam etmektedir. Bu bağlamda oluşturulan alt gruplar ile Türkiye’nin dört bir yanına da erişim sağlamayı başarabilen kuruluş, ülke çapında milyonlarca yardımseverinde desteğini almayı başarabilmiştir. Bu başarının mimarı ve InterTurkey gruplarının kurucu üyesi olarak çalışmalarını sürdüren Bilal Özdemir, iyilik hareketlerinin devam edeceğini ve ülke çapında kaliteli işler sunacaklarını belirtmiştir. Ayrıca Özdemir, ‘’Yardım bakımından ülkemizin bir numaralı adresi olarak faaliyet gösterdiğimiz için haklı bir gurur yaşamaktayız. Bu başarının gelişmesinde bizlere destek olan tüm üyelerimiz sonsuz teşekkür ederim.’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

InterTurkey ile Sayısız İyilik Hareketi

 İyilik hareketlerinin en bilinen isimlerinden biri olan InterTurkey, bünyesinde barındırmakta olduğu birçok yardımsever ve üye ile işlem birimlerini hızlandırarak devam etmektedir. Öyle ki birçok konuda yardım işlemlerini sürdüren ve ülkemizin dört bir yanına erişim sağlamaya çalışan InterTurkey, alanındaki başarısı ile 17 ülkede temsilcilik açmayı da başarabilmiştir. Türkiye’nin dört bir yanında sayısız iyilik hareketi gerçekleştirdiklerini belirtmekte olan Özdemir, gruplar tarafından gerçekleştirilen etkinlikler sayesinde bu hareketlerin devam edeceğini bildirmiştir. Ayrıca Özdemir, ‘’2012 yılında başladığımız bu etkinlikler, 2020 itibarıyla da hız kesmeden devam edecektir. Kurulduğumuz yıldan beri bizleri yalnız bırakmayan ve bizler için her türlü zorluğun içerisine giren değerli üyelerimize sonsuz teşekkür ediyorum.’’ diye açıklamalarda bulundu.

Bilal Özdemir’in sosyal medya hesapları:

Facebook: https://www.instagram.com/b.ozdemir/

Instagram: https://www.facebook.com/bilal.ozdemir.313371

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi