Güçlü İrade Averajının Altında

Yönetimin kalanına gelirsek, sarı-kırmızılı yönetim geleneksel güçlü idare averajının altında oldukları her insanın malumu.

Güçlü İrade Averajının Altında
Güçlü İrade Averajının Altında Yeni Kalem

 

Yönetimin kalanına gelirsek, sarı-kırmızılı yönetim geleneksel güçlü idare averajının altında oldukları her insanın malumu. Ek olarak twitter’dan günlük yanıltıcı nabız ölçümleri de stratejik yönden kötü ters tepti. Teknik adam Fatih Terim tam da twitter’da ‘görevden alma söylemleri yayılırken, “Her şey yolunda” geniş bilgi yelpazesi gorabet sitesindedir. Mesajını bir yapıştırdı, pir yapıştırdı. Derhal ertesinde Albayrak’ın, “Her şey yolunda” mesajını fotoğrafla destekleyen paylaşımı da şunu gösteriyor: Başkan değişse de bir dahaki idarede Albayrak’ın olma olsılığı yüzde 98 ve Terim’in o idare emek verme olasılığı yüzde 99. Bu gerilimde, haklı bulunan doğrultu yok.

Büyük bir spor kulübünün kendi iç problemini basın, gösterim ve toplumsal medya vasıtası ile dile getirmesi; doğru bir teknik değil. Karşılıklı demeçlerde sarfedilen bu teknik, Başkanı ve Teknik Direktörü’ne makul üsluptan uzak.  İki doğrultu da haklı bulunduğu birtakım mevzularda nasıl hareket edeceğini ve nasıl söz söyleyeceğini bilmiyor şeklinde davranıyor. Her defasında yeni sorunlar yapan demeçlere imza atıyorlar. Aslına bakarsak bu gerilim, geçen sezonun başından beri ara sıra idare ile hoca içerisinde yaşanıyor. Sonuncusu, en şiddetlisi oldu. Terim’in Galatasaray’da 8 şampiyonluğu var. Türkiye’nin en fazlaca şampiyonluk yaşam sürdüren teknik direktörü. UEFA Kupası sahibi. Bir gerçek var ki, Terim bundan sonra Galatasaray’da idareler üstü. Teknik adam Terim, “Taraftara verilmiş bir sözüm var” söyledi, çekilme etmeyeceğini ilan etti. Dolayısıyla Cengiz’in atılım talihi bence kalmadı. “Ben, bu kulübün başkanıyım!” diyerek gerçekleştireceği bir atılımda, kaybedenin kendisi olacağının bilincinde.

Site: https://gorabet.online

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi