betgram betgram

Lekeleri Yok Etmek ve Soğuk Lipoliz

Ciltte oluşan lekeler çok derin olduklarında renkleri açık olur, tedavilere çok zor olmaktadır.

Lekeleri Yok Etmek ve Soğuk Lipoliz
Lekeleri Yok Etmek ve Soğuk Lipoliz Yeni Kalem

Leke oluşumunun sebebi, cildin tipi ve mevsimsel şartlara göre leke tedavisi farklılıklar göstermektedir. Ciltlerde lekeler, hamilelik, ilaçlar, kozmetik maddeler, çok fazla güneşe maruz kalma, hormon hastalıkları ve genetik faktörler neticesinde oluşmaktadır. Leke tedavisi fiyatları Ankara için önemli olan renkleri değiştiren hücrelerin deri içinde ne kadar derinlikte yer aldığıdır. Ciltte lekeler genel olarak sonbahar aylarında yoğunlaşmaktadır. Bu aylarda ciltlere gerekli bakım yapılmalıdır.

Çok fazla güneş ışınlarına maruz kalan ciltte lekelenmeler görünmektedir. Düzensiz cilt tonu oluşması, cildin pul pul dökülmesi, ciltte oluşana aşırı kızarıklık bu lekelenmelerden sadece bazılarıdır. Ayrıca kullanılan ilaçlar, sıkılan parfümlerin içerisindeki maddeler ve hormon değişiklikleri leke tedavisi fiyatları Ankara tarafından cilt lekelenmesine neden olduğu ortaya konmuştur. Yaz aylarında ortaya çıkan çeşitli cilt sorunlarının genel olarak tedavisine kışın başlanarak olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Lekelerden Kurtulma Yöntemleri

Ciltte oluşan lekeler çok derin olduklarında renkleri açık olur, tedavilere çok zor olmaktadır.  Genelde leke tedavisinde leke tedavisi fiyatları Ankara olarak kimyasal soyma işlemi ve fraksiyonel lazer tedavileri uygulamaktadır. Güneş lekelenmede en büyük tehlike ve tedavi sürecinde cilt güneşe hassas olduğundan dolayı genel olarak kışın uygulanan leke tedavisi başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Lekelere karşı uygulanan tedavi yöntemleri şunlardır;

  1. Lazer tedavileri: Geçmesi imkânsız gibi görünen bütün cilt lekelerini yok eden ya da çok az miktarda görünür hale getiren, ayrıca yaşlanmış ve tahrip olmuş ciltlere uygulanarak kolajen ve hücreleri uyarmaktadır.
  2. Kimyasal peeling: Yaz aylarının sonunda fazla güneşte kalmaktan dolayı ciltte lekeler oluşmaktadır. Korunmasız kalan cilt üzerinde bu lekeler gittikçe derinleşmektedir. İçinde bulunan laktik asit ile bu lekelerden rahatça kurtulmaktadır. Profesyonel olarak uygulanacak seanslar ile lekeler yok olmaktadır.

Soğuk Lipoliz Uygulaması

Bu tedavi yöntemi soğutma teknolojisi kullanılarak cilt dokusuna herhangi bir zarar ve tahriş vermeden inatçı bölgelerde bulunan yağları yok etmeyi hedeflemektedir. Soğuk Lipoliz Ankara bu işlemi güvenli bir şekilde uygulayarak belirlenen bölgelerdeki inatçı yağların kontrollü olarak erimesi ve vücudun bu erme neticesinde şekil alması sağlanmaktadır. Vücutta istenmeyen yağ hücrelerini dondurup, işlevlerini yok etmektedir. Böylece vücutta dışarı atılan yağlar vücudun başka herhangi bir yerine zarar vermemektedir.

Bu işlemlerde hücre ölümü gerçekleşmektedir. Bu hücreler vücutta parçalanarak dışarı atılmaktadır. Parçalanarak dışarı atılan ölü hücreli yağlar neticesinde bu bölgelerde incelmeler görünmektedir. Soğuk Lipoliz Ankara genel olarak yoğun olarak çalışan ve sosyal yaşamından ödün vermek istemeyen ya da anestezi veya cerrahi bir işlemden korkan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Genel olarak uzmanlar tarafından çok fazla zaman almadan sonuca ulaştırılan işlemler için 1 ile 3 seans yeterli olmaktadır.

Soğuk Lipoliz Faydaları

İnsanlarda rahatlıkla uygulanabilen bu uygulamanın kişilere sağladığı yararlar şunlardır, Cerrahi bir işlem gerektirmez ve anestezi uygulaması yapılmaz. Bu bakımda soğuk Lipoliz Ankara kişiler için acılı olmaktan çıkmaktadır. Uygulanan bölgedeki yağlar dışarı atılırken diğer doku ve hücrelere zarar vermemektedir.  Uygulanan bölgede gözle görünü şekilde incelme meydana gelmektedir. Sinir, kas ve kemik dokusu asla zara görmemektedir.

Yapılacak bütün uygulamalar ve tedaviler https://www.drbuketyildirim.com/tedaviler adresinden kolayca ulaşılıp bilgi alınabilmektedir. Yapılacak olan tedavilerin etki süresi, uygulama şekillerine ulaşılmaktadır. Uygulanacak olan tedavi yöntemlerinin ücretleri uygulanacak bölgelerin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. yapılan tedaviden olumlu sonuçlar almak ise seansların bitimiyle başlamakta ve en geç 3 ay içerisinde istenilen seviyelere gelmekte ve başarılı bir sonuç elde edilmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi