Markalama Makinası Hangi Sektörde Kullanılır?

Birçok alanda kullanılan fiber lazer markalama makinası birçok sektör tarafından kullanılırken en çok tercih edilen sektörler aşağıdaki gibidir.

Markalama Makinası Hangi Sektörde Kullanılır?
Markalama Makinası Hangi Sektörde Kullanılır? Yeni Kalem

Birçok alanda kullanılan fiber lazer markalama makinası birçok sektör tarafından kullanılırken en çok tercih edilen sektörler aşağıdaki gibidir,

  • Otomotiv,
  • Reklam ve tanıtım
  • Savunma sanayi
  • Tasarım
  • Dericilik
     

Sanayi gibi birçok sektörde kullanım alanı mevcuttur. En çok dikkat edilen nokta da üretimde ki kalite düzeyi ve hız performansı oldukça önemlidir. Farklı tasarımları ve ebat seçenekleri de bulunur.

Müşterilerin güvendiği firma Vizyonjet ile kaliteli tasarımı ve oldukça iyi düzeyde çalışan performansı ile ürünlerinde dikkat çekmeyi başarır. Lazer markalama üretim kapasitesi 1 saatte 1500 adet üretim yaparak belirli ürün düzeyine çıkar.  Farklı malzemelerde bu sayı değişim gösterir.

Lazer Makinasının Gücü ve Kaliteli Performansı

Kaliteli üretimiyle inkjet kodlama makinası gibi oldukça geniş çalışma alanı vardır. Üreticinin vermiş olduğu ömür ise 100.000’dir. Çevre dostudur ve hiçbir şekilde kimyasal ürün ve atık kullanmaz. Her maddeye özel lazer makinesi mevcuttur. UV lazer 532 nm dalga boyu olan lazer markalama makinesi plastik ürünler için se oldukça uygundur.

 Fiber lazerler ise metaller için daha iyi bir seçenektir. Markalamada hiçbir şekilde sarf ürün yoktur. Yağ ve Vabdate lazerlerde gaz solum aralığı 7000-10.000 arasında değişir. Lazerler de ana ekipmanlar da vardır ve lazer kullanımı için ana ekipman önemlidir. Kaliteli ürünlere ulaşmak için merak edilen her konuda Vizyonjet sayfasından her zaman hizmet alabilirsiniz. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi