İyibirhost Güvenilir Mi

Çağdaş teknoloji alt yapısıyla, bireysel, kurumsa ve proje odaklı web site kurulumlarında alan adı oluşturma, veri taban sistemleri ve güvenlik sistemleri üzerinden hizmet vererek, web sitenize destek olmaktadır.

İyibirhost Güvenilir Mi
İyibirhost Güvenilir Mi Yeni Kalem

Çağdaş teknoloji alt yapısıyla, bireysel, kurumsa ve proje odaklı web site kurulumlarında alan adı oluşturma, veri taban sistemleri ve güvenlik sistemleri üzerinden hizmet vererek, web sitenize destek olmaktadır. İyibirhost sunucu hizmetleri sunarak, Türkiye’nin en gelişmiş seçeneklerine yer verirken ekonomik hosting ve alan adı fiyatlarında da uygun seçenekler sunar.  

İyibirhost Türkiye’nin En İyi Hizmetleri  

Türkiye’deki en iyi markalara hizmet vererek, güvenilir teknik servis ve hosting alanları sunmaktadır. Cazip fiyatlarla kullanıcıların paketlerden yıllık uygun seçenekleri değerlendirmelerine yardımcı olarak, kurumsal hizmet sağlayıcıdır. Ekonomik hosting hizmetleriyle, bireysel ve kurumsal alanda kullanacağınız lokasyon sunucuları, web site sunucuları ve web site alt yapısına dair birçok seçenek tescilli bir şekilde verilir.  

·         SSL sertifikası ve hosting hizmetlerini alarak web sitenizin gelişiminde ilk adımı ayabilirsiniz.  

·         Türkiye’nin en iyi veritaban sistemlerine sahip olan seçenekleri inceleyebilirsiniz.  

·         7/ 24 canlı destek sunan İyibirhost ailesine katılarak, hizmet anlayışının müşteri memnuniyeti odaklı olduğu güvenilir lider kuruluşumuzla tanışabilirsiniz.  

İyibirhost Güvenilir Hosting Hizmetleri 

Marka tescil belgeleri ve hizmet sözleşmesi üzerinden yasal olarak hizmet vermektedir. İade şartları, KVKK kapsamında aydınlatma metniyle birlikte 2009 yılından bu yana 12 yıllık tecrübesiyle hizmet alanını oluşturmuştur. Türkiye’nin en kapsamlı domain sağlayıcı olarak, size özel alan adı oluşturabileceğiniz com. Org ve Gov.tr seçeneklerini kurumsal, bireysel ve kamu alanlarında kullanımlara sunar.  

Profesyonel hizmet vererek, Türkiye’nin en büyük markalarıyla çalışmış, çözüm odaklı yaklaşımlarla sorunların üstesinden gelmiştir. İyibirhost şikayet işlemlerinde müşterilerine nadir görülen sorunlarda anında geri dönüş yaparak sorunun üstesinden gelecek, kısa zamanda bilgilendirme yapacaktır. 7/ 24 canlı destek bölümünden iletişim kurarak, sorunlarınıza ve sorularınıza cevap bulabilir, güvenilir İyibirhost ailesinin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.  

İyibirhost Alan Adı Kayıt Hizmeti  

7 gün 24 saat alan adı kayıt sistemini kullanmanız sağlanmaktadır. Domain sisteminden yararlanmak için güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak uygun ve ekonomik ücretlerle kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. 120’den fazla alan adı uzantısına sahip kayıt işlemlerinde, gelişmiş alt yapı seçenekleri sunarak, anında hizmet almanızı sağlayacaktır.  

·         Alan adı oluşturma işlemlerini kayıt işlemleri üzerinden anında yapabilirsiniz.  

·         Güvenli ödeme yöntemleriyle memnun kalmadığınız hizmetin iade şartları bulunmaktadır.  

·         7/ 24 aktif çalışılarak, müşterilere anında geri dönüş sağlanır.  

·         Anında aktivasyon ve transfer hizmetleri verilmektedir.  

·         Kayıt etme işleminden sonra sanal dünyadaki yeriniz hemen hazır olacaktır.  

·         Alan adı sorgulama işlemlerinden yararlanarak domain adresinizi düzenleyebilirsiniz.  

İyibirhost İndirimli Web Hosting Paketleri  

Dedicated, VDS, VPS ve web hosting hizmetleriyle bireysel, kurumsal ve kamu alanında kullanabileceğiniz hizmetlere yer verilmiştir. Özel kurulum yapılarak İyibirhost şikayet edeceğiniz herhangi bir durum söz konusu olduğunda çözüm merkezi size geri dönecek ve kısa zamanda sorunun çözülmesini sağlayacaktır.  

% 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, aylık ve yıllık hizmet kapsamında indirimli paketlerden yararlanmanız ve Türkiye’nin en uygun hosting hizmetini almanız sağlanmaktadır. Kurumsal ve bireysel kuruluşlar için web sitenizin alt yapısını oluşturacak seçeneklere yer vererek, kısa zamanda çözüm sunacak bir ekiple birlikte hareket edilmektedir.  

İyibirhost 6500 + Bireysel Müşteriye Web Hizmeti  Sunmuştur.  

Bireysel web site kuruluşlarında hizmet vererek, Türkiye ve Avrupa lokasyonları üzerinden 18 farklı lokasyonda yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İyibirhost nasıl hizmet alacağınızı sorguluyorsanız, ilk aşamada İyibirhost.com ailesinin seçeneklerini inceleyebilirsiniz.  

İyibirhost  nasıl hizmet alırım, Kampanyalar ve indirimlerle, domain ve hosting hizmetlerini sunarak müşterilerinin çözüm ortağı olmuştur. Türkiye’nin bireysel web site kurulumunda en hızlı aktivasyon hizmetleri veren hosting firmalarından biri olmayı başarmıştır. Hizmet almak için canlı destek bölümünden yararlanabilir ya da site üzerinden anında başvur yapabilirsiniz.  

İyibirhost 1000+ Kurumsal Müşteriye Web Hizmeti Sunmuştur.  

1000+ kurumsal web site alt yapısını düzenleyerek, sanal dünyanın çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Türkiye ve Avrupa üzerinden lokasyonlara sahip hizmet vererek, 2021 yılında 1 milyon proje yatırım kararı almıştır. Gelişmiş hizmet sağlayıcılar sunarak, Türkiye’de ve dünyada global teknolojileri sunarak, size özel seçeneklere yer verir.  

İyibirhost şirketi nerede; Türkiye’de İstanbul’da bulunan İyibirhost şirketi, güvenilir hizmet vererek, yasal düzenlemelere sahiptir. Ticari işlemler için sözleşmeler ve iade şartları sunarak, herkesin güvenli bir şekilde hizmet almasını sağlamayı amaçlamaktadır. Türkiye’nin hosting şirketi olarak 12 yıllık tecrübesiyle hizmetlerini sunar.  

İyibirhost % 100 Güvenilir Host Sunucu 

Güvenli ödeme yöntemleri, iade şartları ve sözleşme kriterleriyle bütün müşterilerine % 100 memnuniyet garantisi vermektedir. Öneri, şikayet ve sorunlarını paylaşabileceğiniz iletişim adresine sahiptir. İyibirhost ailesine katılarak, siz de ailenin bir parçası olur ve hizmetlerimizden güvenle yararlanırsınız.  

İyibirhost İletişim Bilgileri 

·         İyibirhost şirketi nerede; Türkiye’de İstanbul’da lokasyonu ve adresi belirlidir.  

·         Adres bilgileri: . Esentepe Mah. Milangaz Cad. Asia Residance. No 73 A Blok Kat:2 Daire 6 Kartal/ İstanbul  

·         İletişim bilgileri; 0 850 304 41 67  

·         E mail bilgileri[email protected]  

·         Whatsapp ve ofis numarası üzerinden iletişim kurarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi