Güngören Belediye Spordan Süper Lig Ekibi

Güngören Belediye spordan Süper Lig ekibi spordan transferimin en büyük etkenlerinden biri kuşku yok ki rahmetli Turhan Özyazganlar Hocamdır. Daha ilkin işlemişte Özyazganlar çalıştığından kaynaklı beni buraya önermişti.

Güngören Belediye Spordan Süper Lig Ekibi
Güngören Belediye Spordan Süper Lig Ekibi Yeni Kalem

 

Güngören Belediye spordan Süper Lig ekibi spordan transferimin en büyük etkenlerinden biri kuşku yok ki rahmetli Turhan Özyazganlar Hocamdır. Daha ilkin işlemişte Özyazganlar çalıştığından kaynaklı beni buraya önermişti. Bu önerisi tarafında da Samsunspor’un radarına girdim. Onlarca kere maçlarımıza geldiler, izlediler ve beğendiler. O vakit 400 bin lira bonservis bedeli artı iki oyuncu karşılığında Samsunspor’un yolunu tuttum. Doğal alt ligden gelmenin dezavantajlarını da yaş ismim. Süper Lig bilgilendirmeler güvenilir bahis siteleri sayfasında badiye bir deney ve badiye bir kategori. Daha ilkin 2. Lig’de, 1. Lig’de ve Süper Lig’de de oynadım. Birçok farklılıklar var. 2. Lig’de futbol niteliği birazcık daha düşük. 1. Lig’de nitelik artıyor. Süper Lig’de nitelik bundan sonra oldukça üst seviyede.

Doğal burada yalnız oyuncu yönünden nitelik, klas, çalışkanlık yetmiyor. Hepsinden birer parça olması gerekiyor. Vakit içerisinde tecrübe kazanarak Süper Lig’de de tutunmayı başardım. “Trabzonspor, Avrupa’ya oyuncu gönderebilen bir kulüp. Benden ilkin de vatan dışına gidenler olmuştu. Benden ardından da gidenler oldu. Bundan ardından da Avrupa’ya giden son derece oyuncu olacaktır. Zira Trabzonspor bir futbolcunun kendini ilerletmesi amacıyla son derece doğru bir yer ve gelişim amacıyla bütün şartlara haiz olan büyük bir kulüp.” Bir oyuncu geride bıraktığımız zamanlarda Reddi üzerinde meydana koyduğu ciddi bir hitbox mesele ile Riot yetkilileri dahil birçok bireyin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Riot Games yetkililerinin meseleni kısa vakitte çözüleceğini söylediği meseleni peşinden bir mesele da Jet karakteri üzerinde meydana çıktı. Gene Reddi üzerinde gösterilen gönderide bu kez de karakterin kafadan darbe gerçekleştirmek amacıyla tarihlenen hitbox’ının fazlaca büyük bulunduğu görülüyor.

Site: https://bin239.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi