Maçların Tek Bir Kentte Oynanmasına da Karşı

Maçların tek bir kentte oynanmasına da karşı olduklarını özetleyen Mert, “Esasen lig oynanırsa yüzde yüz seyircisiz olacak.

Maçların Tek Bir Kentte Oynanmasına da Karşı
Maçların Tek Bir Kentte Oynanmasına da Karşı Yeni Kalem

Maçların tek bir kentte oynanmasına da karşı olduklarını özetleyen Mert, “Esasen lig oynanırsa yüzde yüz seyircisiz olacak. Hatta önümüzdeki vakit bile büyük oranda seyircisiz oynanacak. Kulüplerin ekonomik olarak darboğazda bulunduğunu altını çizen Mert, “Bu salgınla birlikte ikimiz de iyice daralmaya başladık. Şu an hepimiz salgınla alakalı mevzularla uğraşıyor ve hepimiz kendi canının derdinde. Bir şirkete gidip bizlere sponsor olur musunuz diyemiyoruz şu zamanlarda. Spor kulüplerinin işi zor. Yayıncı bilgileri bahis yazılımı adresinde kuruluştan bizlere bir ödeme de yapılmadı. Esasen yapılsa da kulübe para girmiyor, gelirlerimiz temlikli. Sonuçta kulübün borcundan düşüyordu. Şu anda bu gelirimiz de yok. 10-15 gün ilkin idare olarak bir oran ayarlayıp bu paralarla borç ödedik.

Futbolculara da ödeme yapmalıyız. Onlar da buradan geçimini sağlıyor. Açıkçası borç bulmaya çalışıyoruz.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu. Federasyonun da ödemelerle alakalı anında kendileriyle iletişime geçmediğini açıklayan Mert, “Hatta bizim talep ettiğimiz, hak ettiğimiz birtakım şeyler var, onlar da bekliyor. Federasyonda da anladığım kadarıyla bir ekonomik mesele var. Federasyonun bizlere gönderilmiş bulunduğu bir şey yok.” diye konuştu. “Şu ana kadar hiçbir futbolculumuzla görüşme yapmadık. Bunun amacıyla bir araya gelmeyi bekliyoruz. Pazartesi gününden itibaren bir görüşme olacak. Süreç fazlaca mühim. Ligi oynayıp oynamayacağımızın netleşmesi gerekiyor. Buna bağlı olarak da futbolcularla konuşmamız gerekiyor.

Site: https://risktech.me/tr/anasayfa/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi