Lavabolarda Oluşan Kötü Kokuların Sebebi

Lavabolar, yıkama işleminin sürekli olarak gerçekleştiği yerlerdendir.

Lavabolarda Oluşan Kötü Kokuların Sebebi
Lavabolarda Oluşan Kötü Kokuların Sebebi Yeni Kalem

Lavabolar, yıkama işleminin sürekli olarak gerçekleştiği yerlerdendir. Banyo lavabolarında el ve yüz yıkama işlemi gerçekleşirken her türlü tüy ve kıllar banyo lavabosunda bulunan giderlere atılır. Mutfak lavaboları ise sıklıkla tüm bulaşık ve yemek atıklarının toplandığı yerlerdir. Bazı insanlar süzgeç kullanarak bu durumun biraz da olsa önüne geçse de bu, her zaman mümkün olmayabilir. Aşırı derecede tıkanan lavabolar, kötü kokulara neden olabilir.

 Boğaziçi tesisat, uzun yıllardan beridir yaptığı bu işte birçok kişinin memnuniyetini kazanmıştır. Mutfak gideri açma sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan bu firma, profesyonel araçlarıyla birlikte lavabolarda en ince ayrıntısına kadar temizlik hizmeti sunmaktadır.

Lavaboların Temizliği Nasıl Yapılır?

Mutfak borusu tıkalı halde olursa, lavabolardan su akma işlemi gerçekleşmez ve kısa bir süre sonra her türlü artık lavabonun yüzeyine çıkmaya başlar. Bu oldukça keyif kaçırıcı bir durumdur. Bu sebepten dolayı insanlar pompa ve farklı basınç uygulamalarından destek alarak tıkanıklığı azaltmaya çalışırlar. Bu durum bir anlık bir iyileşme sağlasa da ikinci kez tekrarlanmaya oldukça müsaittir.

 Boğaziçi tesisat firması durumun tekrarlanmaması için oldukça profesyonel yöntemleri müşterileriyle buluşturmaktadır. Bu yöntemlerin en bilindiği makine yardımıyla, mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor gibi sorunları kesin ve uzun ömürlü olacak şekilde çözmektir. Bu yöntem, diğer yöntemlerin aksine lavaboda birikmiş olan her şeyi temizler. Bu hizmetten uygun fiyatlara faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi