Süt Yemi ve Mısır Silajı

Süt yemleri genel olarak süt ineklerinin beslenmesi için kullanılırken, belli bir kısmı da sığır yemi olarak kullanılır.

Süt Yemi ve Mısır Silajı
Süt Yemi ve Mısır Silajı Yeni Kalem

Süt yemleri genel olarak süt ineklerinin beslenmesi için kullanılırken, belli bir kısmı da sığır yemi olarak kullanılır. Çok önemli bir alan olan besi üretimi ve hayvanların gelişmesini sağlayacak yemin üretimi birçok aşamadan geçer. Ülkemizde üretilen mısır silajı fiyat olarak yüksekken, mısır silajı firması hem en kaliteli ürünün üretimini yapar, hem de en uygun fiyatta hayvan yetiştiricileri için satışını gerçekleştirir.

Her anlamda yemleri kalite ve fiyat bakımından da uygun, maliyeti düşük ürünlerin dağıtımını sağlar. Büyükbaş hayvancılıkta önemli bir nokta olan hayvan yemleri için öncelikle süt yemi ve mısır silajı Manisa üretimiyle oldukça önemlidir. Tüm bunlar büyükbaş hayvancılıkta önemli bir noktadır.

Süt Yemi Nasıl Üretilir?

Diğer kaba ve konsantre yemlerin içeriğinde bulunan özelliğe göre, içinde bulunan yüksek proteinli süt yemleri en çok tercih edilen yemler arasındadır. Büyükbaş hayvanların yem kalitesiyle hayvanların et kalitesi de oldukça önemlidir. Hem vitamin hem de protein olarak en iyi kalitede üretilen yemler de hayvan yetiştiricileri için oldukça önemli bir konudur. Mısır silajı üretimi ve en iyi kalite de satışı için, silolama sonrası dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntı da mevcuttur. Ürün kalitesi ve içeriğiyle en iyi şekilde alıcılara ulaşan yemler için merak edilen her konuda mısır silajı sayfasından bilgi alabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi